Snící kvítka - digitální set

"Snící kvítka" je set šesti autorských fraktálních grafik.
Můžete si je vytisknout a pověsit na zeď, můžete je použít jako tapetu na pozadí PC nebo je využít jako scrapbooking papír. Kreativitě se meze nekladou.


Formát každé grafiky je A4 (při rozlišení 300 dpi, tzn. vysoká tisková kvalita). Set vám bude doručen elektronickou poštou.


Koupí se zavazujete k dodržení pravidel užívání.
Je zakázáno zakoupené soubory nebo jejich části přeprodávat. Je zakázáno soubory zdarma poskytovat na jakýchkoliv internetových serverech. Je zakázáno prodávat tisky souborů.

Můžete tedy například obrázek použít jako podklad k vlastnímu šperku z křišťálové pryskyřice, a šperk pak můžete prodávat. Nesmíte však přeprodávat samotný grafický podklad. Analogicky si můžete odvodit další příklady správného a nesprávného použití. V případě nejasností mne kontaktujte. Děkuji!

 

Co je to fraktál a jak vzniká fraktální grafika se můžete dočíst v mém článku: "O fraktálech a tvorbě fraktální grafiky".

~ Design na zakázku: ~
Tvořím také design na zakázku, ať už se jedná o webdesign, design vizitky nebo plakátu apod., ilustraci knihy či jinou grafickou tvorbu. Více informací najdete v mém profilu.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
3.83 €
doprava
Poštovné a balné: 3.83 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce3.83 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: EliVokounova
Katalogové č.: 2222518
Počet zobrazení: 980x
Vloženo: 28.11.2011
Počet udělených: 109x