Domů Zboží Od Papírová křídla

Sójová svíčka Hot Chocolate and Love Letters

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce150 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od Papírová křídla

Katalogové č.: 11238918
Zobrazení: 469x
Vloženo: 12.2.2020
Počet srdcí: 28x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Elegantní sójová svíčka Hot Chocolate and Love Letters ve stylovém hnědém skle.

Seděla ve svém oblíbeném ušáku, který už měl něco za sebou, a v rukou svírala hrnek horké čokolády, připravené právě tak, jak to měla nejraději; s trochou šlehačky nahoře a špetkou skořice. Francouzskými dveřmi se nepřítomně zahleděla do zahrady. Na stolku před ní se vršila kupička dopisů. Jejich papír byl už ohmataný a zašlý. Pohlédla na ně a dotkla se jich špičkami prstů. Odložila horký hrnek na stranu, vzala pohlednici na samém vrchu a s tichým úsměvem si začala číst slova, která už znala téměř nazpaměť.

Vůně: horká čokoláda s marcipánem

Objem: 120 ml

Svíčka je vyrobena ze sójového vosku. Jeho předností je až dvojnásobná doba hoření oproti jiným variantám. Taky nevylučuje žádné škodlivé látky. Svíčka by po každém zapálení měla hořet alespoň tak dlouho, aby se vosk rozpustil až k jejím okrajům. Při dřívějším uhašení plamene by se tvořil tunel, knot by tedy mizel, ale vosk nikoliv. Knot doporučuji udržovat v délce 7 mm.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--