Domů Zboží Od Papírová křídla

Sójová svíčka Once Upon a Time

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce150 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od Papírová křídla

Katalogové č.: 11560945
Zobrazení: 1159x
Vloženo: 14.6.2020
Počet srdcí: 40x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Elegantní sójová svíčka Once Upon a Time ve stylovém hnědém skle.

Bloudili už celý den. Kráčeli ztemnělým lesem a ostražitě sledovali, zda po nich urostlé smrky nenatahují své pichlavé větve. Nejvyšší stromy čněly k obloze a ztrácely se v ní. Stejně tak dobře mohla dvojice kráčet prastarým chrámem. Hučení větru jim rozklepalo kosti v těle a oni našlapovali opatrně, jako by mohli probudit něco nebezpečného, co dosud hluboce spalo. A potom to zahlédli. Mýtinu, díky které se k zemi prodraly paprsky slunce. Uprostřed stál domek. Sladká vůně, jež se odtamtud jejich směrem kroutila a linula, je vábila k sobě. Jejich srdce sevřely naděje a úleva. Ani jeden neváhal. Ruku v ruce se s nadšením rozběhli k cizí chaloupce, která se před nimi snad kouzlem objevila, jako by jim za patami hořelo.

 

Vůně: medovník

Objem: 120 ml

 

Svíčka je vyrobena ze sójového vosku. Jeho předností je až dvojnásobná doba hoření oproti jiným variantám. Taky nevylučuje žádné škodlivé látky. Svíčka by po každém zapálení měla hořet alespoň tak dlouho, aby se vosk rozpustil až k jejím okrajům. Při dřívějším uhašení plamene by se tvořil tunel, knot by tedy mizel, ale vosk nikoliv. Knot doporučuji udržovat v délce 7 mm.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--