srdce fialka v bílém
!! AKCE !! PŘI NÁKUPU NAD 900 KČ DOPRAVA ZDARMA! Bude vynulováno při potvrzení objednávky. A NAVÍC! Ke třem náramkům z minerálů jako dárek skvěle doplňující náramek SRDCE NA GUMIČCE!

Energetický náramek srdce fialka v bílém z bílého howlitu, levandulového jadeitu, šedého achátu a čirého křišťálu (velikost cca 8 mm) je doplněn železitým pyritem velikosti 6 mm a kovovým korálkem s přívěškem ve tvaru srdce (chirurgická ocel, hypoalergenní, nerezvějící, nečernající jako stříbro).

Parádní v kombinaci s dojitým srdcem kokosovým:

https://www.fler.cz/zbozi/dvojite-srdce-kokosove-9518476

how 2x

a s levandulovým srdíčkem:

https://www.fler.cz/zbozi/levandulove-srdicko-9352840

how a levandule

nebo dvojitým srdcem fialka v šedém

https://www.fler.cz/zbozi/dvojite-srdce-fialka-v-sedem-9516159

howlit achát

 

nebo kombinujte dle Vaší fantazie.

Každý korálek je jiný a tak každý náramek je originál, i když jde o stejný model. 

AKCE! Ke třem náramkům z minerálů jako dárek skvěle doplňující náramek SRDCE NA GUMIČCE!

Cena za jeden náramek, dle popisu určený.

Korálky jsou navléknuty na dvojité pružence českého dodavatele, tedy návlek je extrémně pevný. Náramek je v délce 18–19 cm. V případě potřeby menšího či většího rozměru mne neváhejte kontaktovat.

Každý náramek bude dodán v dárkovém balení, tedy je jej možno hned darovat.

Drahé kameny jsou cennými dary přírody. Každý z nich má své jedinečné schopnosti. Podporují léčení těla i mysli, a tak své nositelce přinášejí nejen potěšení z krásy drahých kamenů, ale nadto i harmonizaci těla a mysli.

Howlit je mimořádně uklidňující kámen, jenž přivádí k harmonii a odolnosti vůči stresu. Pomáhá překonávat podrážděnost a nervozitu. Kámen klidu a trpělivosti. Potlačuje vztek.
Howlit uklidňuje mysl a výborně působí při usínání, usnadňuje meditaci. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Jedná se o kámen posilující paměť a současně vzbuzující touhu po poznání. Howlit dokáže uklidnit rozvířené city.

Jadeit je ochranný kámen. Přináší do života harmonii, štěstí a přátelství, uklidňuje mysl. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, pomáhá při poznávání sebe sama. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. Jadeit přitahuje štěstí a přátelství.

Levandulový jadeit nabízí úlevu od citové bolesti či traumat a současně zvyšuje vnitřní klid. Učí bystrým reakcím, zdrženlivosti v citových záležitostech a současně i schopnosti stanovit si v nich jasné hranice.

Achát je uklidňující stabilizující kámen. Kámen pro nové začátky.  Zvyšuje citovou, tělesnou a duševní rovnováhu, harmonizuje tělo. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání.  Navozuje pocit jistoty a bezpečí. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Zlepšuje schopnost rozhodování. Napomáhá k nalezení životní cesty a dodává sílu a odvahu. Chrání člověka před negativními vlivy z okolí.

Křemen, křišťál je od pradávna považován za univerzální, nejúčinnější léčivý kámen, čistič, velmi silný zesilovač energie, kterou uvádí do naprosté harmonie, do nejdokonalejší rovnováhy. Ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí. Zároveň hluboce pročišťuje také lidskou duši a mysl a dovede vnést harmonii i do mezilidských a partnerských vztahů. 

Povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky. Stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.
Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním. 

Železný pyrit je výrazně pozitivní kámen, je to vynikající energetický štít. Blokuje negativní energii a znečištění na všech úrovních včetně infekčních nemocí. Pomáhá překonávat netečnost a citovou nerovnováhu, zvyšuje energii a překonává únavu a vyčerpanost.

V duševním životě přináší železný pyrit úlevu od úzkosti a zklamání. Probouzí sebedůvěru a vědomí vlastní ceny, pomáhá s komplexem méněcennosti a melancholií.

Železný pyrit posiluje duševní aktivitu, neboť zrychluje proudění krve do mozku. Zlepšuje paměť a schopnost vyvolávat vzpomínky. Rozvíjí a uspořádává duševní schopnosti.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
achát
,
křišťál
,
ostatní
Styl:
elegantní
,
romantický
Určení:
ženy
,
unisex
Materiál:
chirurgická ocel
,
ostatní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
11.50 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 2 dnů * K odeslání: 20.11.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 2 dnů od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: černé náramky
  Katalogové č.: 9518548
  Počet zobrazení: 26x
  Vloženo: 29.4.2018
  Počet udělených: 9x