STARÁ ELEKTRICKÁ ŽELEZNICE
Vyhrabali jsme na půdě pár pokladů....mašinky, medvídka, lékárnické dozy....podívejte se :)
Sada modelové železnice v měřítku 1:45, velikosti "0" kde jeden   vagónek bohužel chybí,   ale i tak obsahuje mašinu a dva vagóny a kompletní koleje s napájecím trafem.

 

Teď před vánocemi to může být vhodný dárek pro muže nejen vášnivé modeláře a sběratele starých modelů mašinek.

 

Pro zajímavost připojuji ceník firmy, která se zabívá výrobou replik těchto modelů (například mašina z této sady se teď dá pořídit za 3433,-).

Sadu nabízíme takřka za cenu jedné mašiny :)

Mašinky pošlu poštou na dobírku za cca 150,-Je to návrat k většímu měřítku - měřítku, které má podle našeho názoru mnoho zajímavých předností. Větší formát není totiž vázán na pevné kolejiště, jehož stavba je vždy zdlouhavá. Stejně jako vaši otcové a dědové si můžete koleje postavit na podlaze ve chvílích volného času, ale můžete využít i přírodního prostředí, jakým je terasa či zahrada, kde nejste omezeni prostorem a kde přírodní terén může poskytnout mnohem věrohodnější a romantičtější dojem skutečnosti. S velkým modelem si můžete hrát docela jinak než s choulostivým miniaturním modelem, který nemůže jezdit po kolejích položených na koberci, protože by se snadno poškodil drobnými nečistotami a koleje by na nerovném podkladě nebyly dostatečnč stabilní. Naše modely jsou robustní, celokovové, při jejich konstrukci jsme velkou pozornost a péči věnovali jejich elektrické i mechanické části. Proto mají kvalitní motory, elektronické řízení rychlosti jízdy a svítilny přepínané podle směru jízdy. Všechny lokomotivy svítí i po zastavení a také některé vagonů mají vnitřní osvětlení, nezávislé na rychlosti jízdy. A to ještě není všechno. Opravdový vlak přece houká a parní lokomotiva má charakteristický zvuk vyfukované páry.I to dovedeme v našich modelech napodobit a dálkově ovládat z ovladače. Spojili jsme tak krásu klasických kovových modelů s možnostmi moderní elektroniky. Snažíme se vnést do hry tvořivé prvky a vytvářet prostor pro fantazii. To vše umožňuje velikost "0".
Toto zboží nemusí být ručně vyráběno prodejcem.
Vyrobeno: 1980 - 1983
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
149.77 €
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 15.11.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: hamije
  Katalogové č.: 4529962
  Počet zobrazení: 120x
  Vloženo: 20.11.2013
  Počet udělených: 10x