Domů Zboží Od Hydys

Strom Života 3* Karmický kód * Srdce * Malachit

530 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Česká pošta - balík cenný230 Kč
Možnosti platby
Platební kartyPlatební karty
Platební tlačítkoPlatební tlačítko

Další zboží od Hydys

Katalogové č.: 9542111
Zobrazení: 250x
Vloženo: 9.5.2018
Počet srdcí: 11x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: ♥♥♥ Výrobek je dárkové zabalen a je přidán dárek pro Radost ♥♥♥

Ihned k odeslání, dárkově baleno s Certifikátem

Tento orgonitek je vyroben při Úplňku. Orgonitek bude mít silněší vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Vhodný pro všechna znamení Zvěrokruhu...

Karmický kód : jsou nezaměnitelné otisky v duši člověka. V karmických kódech je uloženo vše, co duše ještě energeticky nedokázala zpracovat na pozitivní tok energie. Podle Vašich karmických kódů se řídí veškeré události Vašeho života.

Zákon Karmy: nastavuje všem zrozeným bytostem stejné možnosti. Nikdo zde nemá výhody, a také nikomu nejsou dány horší podmínky. Každý může prožívat Štěstí a Radost na jakékoliv úrovni bytí, může žít v Lásce, porozumění a v naprosté Harmonii. Vše je řízeno vnitřním nastavením kódů.

Bude přiložena rada/návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení. 

Sestava polodrahokamů: Křišťál, sněžný křemen, Malachit

3 karmické kruhy - ze sněžného křemene, Strom Života v kruhu, kolem stromu je červený kruh ( červené třpytky + měď )
Zadní stěna dozdobena mikrokuličkami, zajímavý světelný efekt

Rozměr: 4 x 0,7 cm

Barevnost: Zelenkavá 

Kovové komponenty v barvě starostříbra

Zavěšení: je v ceně - imitace hadí kůže 42+ prodloužení

Po domluvě je možnost i jiného zavěšení - satén v různých barvách s posuvnými uzlíky, pryžové, řetízek... u změny zavěšení je doplatek.

Podrobný popis / certifikát bude přiložen.

Základní polodrahokamy:

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Malachit - Egypťané tento drahokam uctívali jako kámen naděje a důvěry v sami sebe. Učí nás trpělivosti přijímat i neúspěch, neboť i ten je v životě velmi důležitý pro naše jednání...Další jeho kladná vlastnost je ,, svůdnost,, majitele... to v životě také potřebujeme... Čistí čakry, otevírá srdce nepodmíněné lásce, V tělesné rovině malachit podporuje správnou srdeční činnost, srdce je více odolné stresu i citovým výkyvům.

Posiluje imunitní systém a podporuje detoxikaci jater.

******************************************************

Proč si tento orgonitek / šperk pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály -  že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Nabízím vám orgonitek, který můžete nosit jako šperk - nebo si ho položit na své oblíbené místo, kde trávíte více času, můžete ho mít i u postele, dosah orgonitové energie do 10 m. Může si ho zavěsit do prostoru a tím tento prostor přetvářet - nabíjet pozitivní energií.

Každý orgon obsahuje více druhů kovových špon, krystaly křišťálu ( zesilovač ), mohou být přidány různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), čirá pryskyřice bez příměsí.

S nemocným energetickým systémem jsme náchylnější k onemocněním těla.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou lékařskou péči a nedokáže zázraky.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií.

Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--