Ta chvíle ticha ... pro tebe, lípa 40cm na přání
...„Každé zabušení tvého srdce, každá bolest, každá touha, každá chvíle večerního smutku, každá dřina, každý úsměv, každá chvíle denní únavy, každé probuzení i sladké usínání nabudou božského smyslu, a... více »

Kdysi přišel a říká: PROSÍM z kříže mě sundej a více na něm nedělej ...

A tak v naší dílničce zkončilo období "Krista na kříži".

Kdysi jsme vyráběli Krista na kříži v nadživotní velikosti do malé vesničky na Vysočinu. Práce to byla opravdu vyjímečná. Když se vybral z obří kupy kmenů kmen, zjistilo se, že je jiný, zvláštní, že je to velmi vzácný jilm. Práce s Kristem ve velkém hangáru za věčného jarního bubnování deštíků byla exkluzivním setkáním s Ním. Když se ho tenkrát jakýsi večer po práci sedíc u něj Z. ptal, v rámci svých pozemských potíží, co má dělat dál, odpověděl mu Kristus shovívavým způsobem: VYRÁBĚJ LÁSKU, ...

 

Ježíškovská ...

"Dnes v noci se narodil Ježíš Kristus. S ním na svět přišlo veliké světlo.
Pán opět nasadil svou dokonalou lásku pro záchranu světa a milionum duší daroval Svou milost. Dnes se slaví tento podivu-hodný den narození, který nám má dát příležitost zamyslet se na nad tím, co nám Kristovo působení říká, říkat musí.
Chtěl bych osvětlit stránku Kristova skutku, ke které se obvykle nepřihlíží.
V době Jeho příchodu byl svět v barbarském stavu. Samo ukřižování ukazuje, že tehdy žily na zemi strašné duše. Kristus přišel a pomohl všem.
I ti, kdo Ho nikdy neviděli ani neslyšeli, byli uchváceni silou Jeho moci.
Navíc mnoho duší dovedl k takové výši, že dosály osvobození a více se nenarodily. Avšak právě tyto duše by byl svět potřeboval ke zvýšení úrovně vědomí.
Proto dal Kristus mnohým duším tolik lásky, že mohly v nejkraší době projít vývojem, k němuž by jinak potřebovaly několik staletí. Aby umožnil vysokým duším osvobození a nízkým růst, On si zvolil kříž - symbol barbarského stavu vědomí oné doby.
Věděl, že svým ukřižováním se dotkne i těch nejzatvrzelejších duší. Na dobu mnoha staletí.
To bylo znamením Jeho nekonečné lásky, která je tak podivuhodná, že bys ji neměl oslavovat jen tento den, ale mnohokrát za den: velikou lásku Boha, který přišel výlučně pro tebe a stále tu ještě je."
Promluvy k Západu

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
58.73 €
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
ZDARMA - Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Machacek-sochy
Katalogové č.: 11494307
Počet zobrazení: 67x
Vloženo: 15.5.2020
Počet udělených: 10x
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím