Tělové svíce 30 ks + 4 zdarma

Trpíte bolestmi hlavy, zad či kloubů a nebo svalů?

Tělové svíce léčí.

Zbavte se jednoduchou, příjemnou a přesto účinnou přírodní cestou mnoha bolestí, neduhů a energetických bloků pomocí očistné tělové svíce.

Tělové svíce - Oblíbená přírodní terapie našich předků

Terapie pomocí tělové a ušní svíce je čím dál více oblíbená, účinná a hlavně žádaná léčba. Používání tělové svíce v té nejjednodušší přírodní formě je návratem k historicky původní metodě našich předků, jež se datuje několik set let zpět.

Tělové svíce jsou vyráběné ručně v České republice z čištěného včelího vosku s příměsí kurkumy a proužku bavlněného plátna.

Složení svící:

100% včelí vosk, 100% bavlněné plátno, kurkuma

Více ke složení

Tělová svíce je dutá trubička z bavlněného plátna, která je napuštěná včelím voskem, kurkumou a slouží jako pomocný prostředek k léčení a detoxikaci organismu. Přináší rychlou a účinnou pomoc při mnoha obtížích. Je to příjemná relaxační metoda, jejíž účinky jsou často okamžité. Tělová svíce působí nejen ve fyzické úrovni, pomáhá spalovat negativní energie v úrovni aury (energetický obal člověka). Začala jsem tělové svíce používat i na vykuřování prostor.

Princip působení tělových svící

Principu působení tělových svící je využíváno po staletí. Dříve se používala svinutá březová kůra, stébla různých trav a bylin, moje babička smotávala do kornoutku noviny, když jsme měli zánět středního ucha. Můj kamarád šaman, používá tělové svíce jako šamanskou metodu extrakce a to v případě negativních energií, které nechtějí tělo jen tak opustit a drží se ho jako klíšťata. V současné době se většinou používá smotané bavlněné plátno namočené do vosku s možnou příměsí dalších bylin. Svíce, která je zapálená a umístěná na ošetřovanou část těla, stimuluje ohněm, vytvářeným teplem a jemným vakuovým účinkem nervová zakončení nebo reflexní body, které se na kůži nachází. Při hoření svící vzniká uvnitř dým, který proudí směrem dolů, do místa aplikace. Tento dým obsahuje účinné látky z včelího vosku, kurkumy a případně bylinného extraktu. Po zahřátí tělové svíce se obrátí tah a dým začne stoupat vzhůru. Naváže s sebou z těla bolesti, záněty, škodliviny, podlitiny, otoky a mnoho dalších neduhů na vnitřní stěny. Svíce díky svému bioenergetickému účinku pomáhá odbourávat i energetické bloky v těle.

 

Jak plamen prohořívá aurou, spaluje v jemněhmotných (energetických) tělech citová zranění, negativní energie a emoce. Svíce napomáhá nastolit pocit klidu a harmonie, aktivuje lymfatický systém, detoxikaci a ozdravující proces. Je to vlastně takový vysavač mnoha věcí, které nám v těle blokují volný tok energie.

Kdy tělové svíce používat?

Tělové svíce použijte přímo na bolestivá nebo zablokovaná místa, otoky, meridiánové dráhy, lymfatické uzliny, akupresurní a reflexní body na nohou, rukou a můžeme je použít i ke stimulaci čaker. Tělové svíce slouží jako pomocný prostředek k odstranění toxinů, zánětů a energetických bloků v těle. Vytahují bolesti, zmenšují podlitiny, podporují hojení ran a trávení. Účinné jsou při nervozitě, hojení oparů, pomáhají i při bolestech zad. Výborné jsou při gynekologických problémech, při odstraňování cyst a menstruačních bolestech a pro celkové prohřátí podbřišku. Při správném a pravidelném ošetření dokáží svíce rozpustit zubní váčky i krevní podlitiny. Svíce se mi dobře osvědčily při ucpaných dutinách, bolestech hlavy a migrénách. Jejich léčebného účinku můžeme využít u nemocí horních cest dýchacích, bolestech v krku, angíně a rýmě. U párových orgánů je potřeba svíci aplikovat na obě strany.

Kdy tělové svíce nepoužívat?

V žádném případě je nepoužívejte při alergii na včelí vosk nebo jakoukoliv jinou složku svíce. Přímo na otevřené rány (svíci dáme 1 cm od zranění), tím pomůžeme hojivému procesu, a když rána hnisá, vytahují zánět. U těhotných nepoužívat na oblast břicha a reflexní body ženských orgánů. Nepřikládat na sliznice, srdce a na temeno hlavy. Vyhněte se očím a jejich bezprostřední blízkosti. Svíce nepatří ani do úst, nosu a na genitálie.

Jak tělové svíce používat?

Je velmi důležité dát svíci správný záměr k tomu, co má udělat. Myšlenkou se na svíci napojím a poprosím jí, aby ze mě vytáhla a ve svém plameni spálila to, čeho se chci zbavit. Udělejte si asi 20 minut času na místě, kde se cítíte příjemně. Můžete si pustit hudbu, která je vám milá a působí na vás relaxačně. Vypijte v klidu sklenici vody, nebo vámi oblíbeného čaje, umožní to lepší proudění lymfy a urychlí detoxikaci.

Připravte si svíci, zapalovač nebo zapálenou svíčku, misku s trochou vody, pinzetu a jako podklad pod svíci použijte kousek papírového kapesníku, ubrousku nebo prodyšné látky. Je lepší a příjemnější když vám svíci podrží druhá osoba a to z bezpečnostních i léčebných důvodů. Pokud je to místo, na které vidíte a pohodlně si na něj dosáhnete, můžete si svíci přidržet sami. Pak místo aplikace lehce promasírujte krouživým pohybem ve směru hodinových ručiček, nebo se lehce nechte namasírovat ? To pomůže uvolnit a rozproudit energii v dotyčném místě.

Svíce se zapaluje na širším konci, podloží se kouskem papírového kapesníku a postaví se nezapáleným koncem na tělo. Vždy kolmo přiložená tak, aby kouř neutíkal po okrajích. V průběhu hoření vzniká ohořelý knot, který podle potřeby odeberte pinzetou a hoďte do misky s vodou. Tělovou svíci uhaste, když jí bude zbývat asi 5 cm. Doba hoření se pohybuje od 8 mi do 15 ti minut. Záleží na místě aplikace a na tom co vše musí svíce zpracovat. Na každého svíce působí individuálně.

Důležité upozornění

Celou dobu pracujete s otevřeným ohněm, a proto je třeba dodržovat bezpečnostní zásady. Plamen mějte stále pod dohledem, vyhněte se blízkosti hořlavých předmětů a nepracujte v průvanu. Po terapii v místnosti vyvětrejte a bezpečně zlikvidujte zbytek svíce i s obsahem.

Terapie svícemi je alternativní léčebná metoda a nenahrazuje odbornou zdravotnickou pomoc.

Podrobný návod

V tomto balení je možné aroma svíce i kombinovat. Vyrábím svíce s levandulí, skořicí, hřebíčkem a konopným výtažkem.

Svoje přání napište prosím do poznámek

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
33.48 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  47 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 16.10.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: U Anandy
  Katalogové č.: 5843686
  Počet zobrazení: 128x
  Vloženo: 14.12.2014
  Počet udělených: 18x