Tichúčko letím do svetla...

V loňském listí.....v tlejícím listí. Drahokamy v blátě. Křišťálky - byly tam: drobounké úlomky světla. Růženín srdce a citríny nad hlavou. Tichúčko letí do svetla....možná k vašemu oknu. Možná....k vašemu srdci.....

Řetízek s andělem....chirurgická ocel. Délka dle přání.

O KŘIŠŤÁLU: Křišťál je Světlo. Čisté, bílé světlo. Tón, znějící z toho vysokého, modrého nebe. Je kamenem, který může být přítelem a rádcem každému - jeho silnou ochrannou moc ocení děti, těhotné ženy, matky malých dětí... každý, kdo pracuje s energií, kdo udržuje a chrání své srdce v čistém. Křišťál je strážce a ochránce, vnáší jasnost do všech úrovní bytí. Je světlem na zemi nesoucím očistnou, léčivou energii.  Propojuje naši duši s vesmírnou věčností, čistí a chrání auru. Pokud je držen křišťál v dlani, nošen na těle, aura (bio-magnetické pole) výrazně zesílí. Křišťál odstraňuje blokády bránící průtoku energie, nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky, představy a nabíjí nás novou životodární energií. Křišťál čistí také prostor, ve kterém je umístěn. Pomáhá k vidění, zesílení intuici. Se svým křišťálem můžete také spát a nechat ho pracovat ve snění.

Křišťál je nutné dostatečně energeticky čistit - nejlépe kdykoli ucítíte, že je to potřeba. Očistu provádíme přes noc v misce s vodou a mořskou solí, můžeme kámen chvíli podržet v řece, v potoce,  nebo pod vodovodním kohoutkem. Křišťál miluje slunce, dopřejte mu ho, kdykoli je to možné.  Může být i vydatnou pomocí ostatním kamenům, které čistí a energeticky oživuje. Někdy se stává, že se průhledný kámen zbarví do mléčné barvy (to když vytáhne z těla mnoho negativní energie). Potom mu poděkujte a vraťte ho matce Zemi.

 

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
křišťál
Styl:
extravagantní
,
přírodní
Určení:
muži
,
ženy
Materiál:
chirurgická ocel
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
17.54 €
doprava
Poštovné a balné: 9.77 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce9.77 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 23.1.2019 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Tereza svatošová Kronesová
Katalogové č.: 2543277
Počet zobrazení: 184x
Vloženo: 16.3.2012
Počet udělených: 49x