Úspěchy bezdomovce - audiokniha

Úspěchy bezdomovce - povídky a průpovídky. Tyto texty jsou primárně psané pro vyprávění na divadle. Jsou to historky, monology, plné nečekaných obratů a překvapivých asociací, typické svou košatostí vyprávění. Všední příhody i těžko uvěřitelné situace. CD obsahuje patnáct povídek. Celkový čas je 78 minut. Napsal a vypráví Luboš Pavel.

Ukázka:

Vztahy

 Takovým nejoblíbenějším tématem rozhovorů, i monologů, i jiných promluv i pomluv, jsou bezesporu vztahy. Tak jistě je to dosti široké téma, ale tedy řekněme vztah mezi mužem a ženou. Já nevím, co na tom lidi pořád hledají. My máme s mojí ženou pěkný vztah, i když se k sobě vůbec nehodíme. Protože já nemám moc rád romantické komedie a ona Hru o trůny. Taky po sobě nechává rozsvíceno, což nesnáším, v předsíni roztahané oblečení, v obýváku stohy knih na pracovním stole, kde se pak nedá pracovat, nemá ráda vajíčka se slaninou, příliš často vytírá podlahu, takže je mi pak nepříjemný chodit doma v botách, pouští si pořád dokola Norah Jones, myslí si, že růžová je nejlepší barva - ne, já jí to nevyčítám. My máme moc pěkný vztah. Spolu. My si libujeme v harmonii a souznění. Pravda, ten hlavní tón udává moje žena a já jsem spíše ozvěna, ale to je čistá synergie. Nemůžete mluvit oba najednou. Zvlášť, když ona je rychlejší. Já než otevřu pusu, tak už odpovídám na jinou otázku...

Luboš Pavel, autor textu knihy, napsal mnoho pohádek a příběhů. Vystudoval katedru autorské tvorby a pedagogiky na DAMU. Pohádky nejen píše, ale i namlouvá jako audioknihy, a hraje na divadelních prknech. Luboš Pavel má široký žánrový záběr. Vydal tři knihy, napsal tři divadelní hry a scénář k filmu Netstory. Několik let psal tiskové zprávy pro Agenturu Pondělí. Vystudoval střední polygrafickou školu, takže nejen tištěné knihy, ale i ebooky se vyznačují vysokou typografickou kvalitou. 

CD zasílám jako audiosoubory přes internet, neplatíte poštovné.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
cd
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
2.27 €
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
ZDARMA - Česká pošta - balík obyčejný0 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
30 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 15.11.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Opino
Katalogové č.: 5988462
Počet zobrazení: 77x
Vloženo: 3.2.2015
Počet udělených: 17x