Ve zlomku setiny času...
♥ Přeji Vám krásně barevný podzim ♥ Příjemné a pohodové dny :) Pro radost - 17% na vše! Kód: 7ER-DJX-AW1 ♥ POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 400,- ♥

Náušnice ze zlomků Ametystu a Perleti ..

Ametyst

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Jeho vyrovnanost přispívá k dosažení rozšířených stavů vědomí a napomáhá při meditacích. Má silnou léčivou a očistnou moc. Podporuje rovněž spirituální uvědomění si všech souvislostí.Tradičně se nosil jako prostředek zabraňující opilosti, působí  proti nestřídmosti a přehnané tělesné žádostivosti. Překonává závislosti a bloky všeho druhu. Ametyst je blahodárný pro mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit i povzbudit. Pokud meditujete, odvrací vaše myšlenky od všeho světského směrem k uklidňujícímu a hlubšímu poznání. Umí zmirňovat obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Napomáhá přijímání nových myšlenek. Ametyst působí příznivě na schopnost rozhodování. Posiluje zdravé racionální uvažování majitele a podněcuje i jeho duchovní vhled. Současně podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá proti nespavosti způsobené přílišnou aktivitou mysli a chrání před opakujícími se nočními můrami. Ametyst zlepšuje paměť i motivaci, pomáhá zaměření na realističtější cíle. Pomáhá zapamatovat si sny a správně jim rozumět. Ametyst odstraňuje strach, vtek, obavy a zlobu, potlačuje smutek a lítost. Pomáhá se vyrovnat s prožitou ztrátou. Ametyst je jedním z nejspirituálnějších kamenů, otevírá cestu pro rozvoj intuice, je vynikající kámen pro meditaci. Lze jej umístit na třetí oko, aby povzbudil jeho činnost. Ametyst dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu. Ametyst léčí nespavost a zajišťuje klidný spánek.

Perleť

Název si perly získaly podle latinského slova "Perula".

Perla byla ve starém Římě považována za symbol moudrosti a štěstí, v Indii mají perly význam talismanů.

Perleť má obdobný účinek jako perly. Perly nám pomáhají překonávat bolestné zkušenosti. Symbolizují ženskost, a to jak svým kulatým leskem, tak mírností, ale i proměnlivostí. Rozvíjejí v nás smysl pro krásu a dokonalost, láskyplnost i snahu o harmonii. 

Svou výraznou proměnlivostí je schopna se přizpůsobit našim náladám a do duše přinášet měkkost. 

Měla by fungovat jako prevence proti pálení žáhy a zánětům nervů.

/ výše uvedené informace jsou pro zajímavost / čerpané z knih a internetu / 

Délka těchto náušnic bez náušnicového háčku je 2,5 cm.

Ať se Vám líbí :) Děkuji Vám za náhlédnutí.

Srdečně Vás zvu k nakouknutí do mého druhého obchůdku odwaxingcrescent

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
městský
Minerály a ostatní:
ametyst
,
perleť
Materiál:
bižuterní kov
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
1.77 €
doprava
Poštovné a balné: 5.78 €
Platba předem
Česká pošta - balík obyčejný5.78 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 pár | k odeslání do 4 dnů * K odeslání: 19.11.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Waxing crescent
Katalogové č.: 9497925
Počet zobrazení: 11x
Vloženo: 21.4.2018
Počet udělených: 28x