Venušino ochranné přátelství - náušnice

Náušnice vytvořené z tromlovaného rutilového křišťálu a lapisu lazuli. Komponenty z kovu černé barvy.

Rozměry: délka 6cm včetně afroháčku

Je k nim překrásný náhrdelník v prodeji zvlášť

Rutilové vrostlice v křišťálu nebo-li Venušiny vlasy, také označovány jako Amorovy šípy nebo Sagenit. V minulosti byl rutilový křišťál ctěn jako talisman, který chránil před očarováním, úklady z onoho světa a planými sliby. Zářivé paprsky venušiných vlasů uzavřených v chladné kráse křišťálu vnášejí do duše harmonii, krásu a útěchu, chrání nás před vnějšími i vnitřními úklady temných mocí, které nás ohrožují buď vlivem nebo negativními pocity nesmyslnosti života a beznaděje. Vše dobré se tu spojuje v jediný vitální ozdravující proud hřejivého jasu, který prozáří každou buňku našeho těla. Zažehná tak vše, co nám škodí a co nás ohrožuje - trudomyslnost, deprese, strach a nemoci pocházející z těchto stavů. Podporuje upřímnost, přímočarost a cílevědomost. Reguluje zdravý růst a vlastnosti buněk.

Lapis lazuli byl od nepaměti nejrůznějšími kulturami zpracováván na šperk, ozdobné předměty, amulety a pečetidla. Symbolizoval bohatství a moc.

Lazurit je kámen meditace. Královská modř tohoto převážně opakního kamene symbolizuje duchovní hloubku a absolutní světlo vnitřní harmonie. Probouzí v nás nadsmyslovou lásku, která nezná pojem vlastnění ani připoutání. Mírní otoky a křeče. Reguluje krevní oběh, funkci štítné žlázy a brzlíku. Pomáhá při zánětu průdušek. Potlačuje teploty, vyrovnává vysoký krevní tlak. Zmírňuje deprese a bolesti hlavy pocházející z nervozity nebo duševního vyčerpání.

Achát- archeologické nálezy dokazují, že  byl achát zpracováván již v dávnověku, zprvu na nástroje, později na ozdobné a kultovní předměty. Největší oblibu a rozkvět zaznamenal ve starověkém Římě a Řecku, kde se z něj vyřezávaly pečetě a gemy. Jako talisman chránil před jedy, morem a živelnými pohromami. Měl zajišťovat dlouhý život, úspěch a dobré přátele. Široká paleta  zemitých tónů barev, které tvoří nejrůznější fantaskní obrazce, jimiž acháty přímo hýří, propůjčuje tomuto celkem běžnému kameni všeobecně velikou oblibu. Tato symióza kresby a barevných efektů symbolizuje naši sounáležitost s Matkou Zemí a s jejími přírodními projevy. Prohlubuje v nás fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás  vědomí vlastní identity, pud sebezáchovy, ochraňuje nás před působením nežádoucích vlivů a obdarovává důvěrou ve vlastní schopnosti.

Čerpáno z: Josef Pavel Kreperát, Skrytá moc drahých kamenů

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
přírodní
Minerály a ostatní:
křišťál
,
ostatní
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
4.71 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 19.7.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Léčivé šperky
  Katalogové č.: 4719623
  Počet zobrazení: 40x
  Vloženo: 18.1.2014
  Počet udělených: 18x