Vkrádá se večer do oken staré horské fary

K tomuto překrásnému objektu v obci Krásná nás dovezl výletní vláček z Pěnčína, kde jsme se byli podívat na výrobu korálků. Horská fara je na kopci, skýtající úžasný výhled. Hned naproti kostelu. Na obou objektech je vidět až dojemná péče a pokora a boj o jejich záchranu nadšenci.

Když si vybavím teto kout, vidím nezapomenutelné kostelní schody, krásné kostelní vitráže, perník na plechu, nachystaný pro hosty, v oknech fary židle a stoly jídelny pro bezdomovce a ve vchodu děvče s kahanem, předvádějící nám výrobu skleněných figurek.

Budete-li mít trošku času, určitě si nenechte ujít tyhle nadšence a zajeďte do Pěnčína. Korálky jsou tu levné, kozí sýry z farmy nepřekonatelně výborné a lidi velmi vlídní. Jo - a nezapomeňte pozdravovat ode mne faru, pokud využijete výletní vláček a zajedete až do Kittleova areálu v Krásné.

Kvůli čtvercovému výřezu jsem udělala do hlavní fotky čtvercový nádhled. Fotka je však obdélníková jako na druhé fotce. Na přání mohu však dodat zmenšený výřez nebo udělat fototapetu na plochu vašeho monitoru ve vhodných rozměrech.

Dodávám v el. podobě ve velikosti 3008x2000 px.

Veškerý výtěžek z prodeje jde na potřeby zvířat v našem útulku. Na jejich podporu totiž vznikl celý náš charitativní krámek - abychom mohli hradit jejich operace a veterinární péči o ně, jakož i náklady spojené s ubytováním a umisťováním do nových rodin. I malá pomoc je pro nás významná!

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
2.13 €
doprava
Poštovné a balné: 5.80 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce5.80 €
Možnosti platby:
  2 ks | k odeslání do 2 dnů * K odeslání: 22.10.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: útulek Lesan
  Katalogové č.: 1937940
  Počet zobrazení: 613x
  Vloženo: 20.8.2011
  Počet udělených: 138x