Vločky

Vločky - jsou krásné a velmi ženské náušnice, které jsou vhodné pro dny všední i sváteční, podle toho jaká se vám naskytne příležitost.

To, co na těchto náušnicích upoutá snad každého je veliká vločka z broušeného křišťálového skla od firmy Swarovki. Broušené vločky vypadají jako by byly udělány z kousku ledu. Náušnice jsou díky tomuto přívěsku přímo neodolatelné.  

Délka celé náušnice i s náušnicovým háčkem je 3,6 cm, velikost samotné vločky je 1,7 x 1,7 cm Náušnicový přívěsek působí velmi vkusným a jemným dojmem. Pro veliký skleněný přívěšek a pevný náušnicový háček z chirurgické oceli jsou náušnice trochu těžší, menší háček by však tak veliký kus skla nemusel udržet a přívěsek by mohl vypadnout. Proto jsem raději volila pevnější háček. Všechen použitý materiál k výrobě náušniček je prvotřídní kvality. Ta je zárukou vaší spokojenosti.

Přiložené fotografie, jsou jen obrázky a ani zdaleka nemohou vystihnout ten skvělý pocit, jaký budete mít, až si s nimi konečně ozdobíte svá ouška. Protože náušnice jsou ve skutečnosti stokrát hezčí, než na snímcích.

.

Swarovski:

Historie společnosti Swarovski začala roku 1862 v Jiřetíně pod Bukovou, poblíž Jablonce nad Nisou. Zde se tohoto roku narodil Daniel Swarovski, který se vyučil uměleckým pasířem. Zástupci firmy vyslali mladého Daniela Swarovského do Vídně, kde se výrobou bižuterie zabývalo několik mistrů. Swarovski od nich převzal zkušenosti a technické znalosti pro výrobu šperků. Na technické výstavě ve Vídni se Daniel Swarovski setkal s Krantiškem Křižíkem, který tam instaloval elektrické osvětlení. To byla pro Daniela Swarovského inspirace a začal tak vyvíjet stroj na broušení šatonů poháněný elektrickou energií.

V roce 1892 nechal Swarovski svůj stroj patentovat a začal s vlastní výrobou. Swarovski se přesouvá do rakouského města Wattens, poblíž Innsbrucku, kde si pronajímá bývalé továrny. Zde je vybudována vlastní vodní elektrárna na řece Inn.

V roce 1895 Swarovski zakládá vlastní podnik na výrobu šperků a bižuterie, která se velmi brzo prosazuje na trhu, zejména díky výrobě šatonů. Společnost vyváží šperky do Německa, USA a Velké Británie.

V roce 1900 firma kupuje pronajatou továrnu a vyvíjí úsilí o získání vlastní sklárny, aby byla soběstačná z hlediska dodávek surového skleněného materiálu, který se dováží z Jablonecka. V roce 1913 se společnost stává soběstačnou i v dodávkách materiálu.

Swarovski vyrábí širokou paletu křišťálových komponentů, které slouží mnoha návrhářům šperků a oděvů. Jsou používány i ke zdobení různých módních doplňků, ale i mobilních telefonů, notebooků, užitných výrobků ze skla (pohárů, sklenic) i symbolů známých značek.

.

Několik rad, aby vám náušnice dělaly radost po dlouhý čas:

* Přestože je tento luxusní výrobek zhotovený z kvalitních materiálů doporučuji zamezit styk s jakoukoliv vodou, protože by mohla narušit pokovení. (Pokud k tomu přeci jen dojde, nechte ho před tím, než ho uložíte, schnout dostatečně dlouho na suchém a teplém místě.)  

* Jestliže používáte parfém, aplikujte ho v dostatečném předstihu, aby mohly kapénky zaschnout na kůži dříve, než si na sebe vezmete šperky. Mějte na mysli, že je to chemická látka, která by mohla nevratně poškodit ne jen pokovení, ale i perly a některé druhy drahých kamenů.

* Před spaním bych navrhovala náušnice sundávat.

* Šetrné zacházení prodlouží jejich životnost.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
romantický
Materiál:
chirurgická ocel
,
sklo
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 6.21 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce6.21 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: anděl hojnosti
Katalogové č.: 11043317
Počet zobrazení: 24x
Vloženo: 15.11.2019
Počet udělených: 10x
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím