Domů Zboží Od Ana Hata

Voňavý náhrdelník aneb aromaterapie na krk - Lily

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce145 Kč
Možnosti platby
Platba bankovním převodemPlatba bankovním převodem
Platební kartyPlatební karty
Platební tlačítkoPlatební tlačítko

Další zboží od Ana Hata

Katalogové č.: 6770403
Zobrazení: 140x
Vloženo: 25.10.2015
Počet srdcí: 36x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Náhrdelník s kouzelnou láhvičkou v sobě skrývá voňavé překvapení - kvítka levandule, které jsem pro silnější účinek ještě pokapala přírodním levandulovým olejem. Tento šperk je jak náhrdelníkem tak milým prostředníkem pro aromaterapii, který můžete mít pořád u sebe. Když vás přepadne špatná nálada a nebo budete potřebovat uvolnit, stačí láhvičku otevřít a pořádně si několikrát přivonět :-) Úspěch zaručen :-)

Velikost přívěsku:  4,2 x 1,5cm. Láhvička je doplněna kuličkami ametystu a lila křemene. Visí na bižuterním řetízku.

Vyrobeno technikou měkkého pájení s cínem s mědí. 

Tento náhrdelník již má svou milou majitelku, vyrobím velmi podobný stejně voňavý :-)

Cín je jemně patinován a ošetřen antioxidantem.

Dárkově zabalené. Kupujete přesně to, co vidíte na fotografiích.

Ametyst

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Jeho vyrovnanost přispívá k dosažení rozšířených stavů vědomí a napomáhá při meditacích. Má silnou léčivou a očistnou moc. Podporuje rovněž spirituální uvědomění si všech souvislostí.Tradičně se nosil jako prostředek zabraňující opilosti, působí  proti nestřídmosti a přehnané tělesné žádostivosti. Překonává závislosti a bloky všeho druhu. Ametyst je blahodárný pro mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit i povzbudit. Pokud meditujete, odvrací vaše myšlenky od všeho světského směrem k uklidňujícímu a hlubšímu poznání. Umí zmirňovat obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Napomáhá přijímání nových myšlenek. Ametyst působí příznivě na schopnost rozhodování. Posiluje zdravé racionální uvažování majitele a podněcuje i jeho duchovní vhled. Současně podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá proti nespavosti způsobené přílišnou aktivitou mysli a chrání před opakujícími se nočními můrami. Ametyst zlepšuje paměť i motivaci, pomáhá zaměření na realističtější cíle. Pomáhá zapamatovat si sny a správně jim rozumět. Ametyst odstraňuje strach, vtek, obavy a zlobu, potlačuje smutek a lítost. Pomáhá se vyrovnat s prožitou ztrátou. Ametyst je jedním z nejspirituálnějších kamenů, otevírá cestu pro rozvoj intuice, je vynikající kámen pro meditaci. Lze jej umístit na třetí oko, aby povzbudil jeho činnost. Ametyst dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu. Ametyst léčí nespavost a zajišťuje klidný spánek.

 (podle knížky: Judy Hall, Kameny od  A do Z, Podrobný průvodce světem léčivých krystalů, Praha, 2006)

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--