VONNÁ SOJOVÁ SVÍČKA - MÁTA CITRONOVÁ 165g

Přírodní vonná sojová svíčka ISILANDON - lemon mint (máta citronová) je ručně odlévaná z vysoce kvalitního 100% sojového vosku Ecosoya. Díky kombinaci vosku a kvalitních esenciálních olejů, které při výrobě používáme, se vůně uvolňuje plynule po celou dobu hoření. Vysoká kvalita hoření svíčky je také dána použitými bavlněnými knoty německého výrobce. Zcela bezpečně postupně vyhoří.

Aromaterapie: Máta citrónová nebo též bergamotová má příjemnou, lehkou, osvěžující vůni, proto je vhodná k pročištění vzduchu nejen při nachlazení, bronchitidě a jiných dýchacích potížích.

Svíčky z rostlinných vosků hoří oproti klasickým parafínovým (vyráběným z ropy) čistěji a pomaleji a tají při nižších teplotách.

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních sojových bobů v UK. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testován na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50%. Sojový vosk je dermatologický testován.

Jak správně zacházet se svíčkou:

 • Knot před zapálením svíčky vždy zastřihněte na délku cca 7mm. Měl by vždy mířit na střed svíčky, aby docházelo k celkovému, postupnému odhořívání vosku. Pokud je knot příliš krátký, opatrně zhasněte svíčku a ubrouskem odsajte přebytečný vosk.
 • Nikdy nenechávejte svíčku na přímém slunci, blízko zdrojů tepla, ve vyhřátém autě, na televizi, jinak dochází k deformaci a případnému blednutí vosku.
 • Po zhasnutí nezapomínejte svíčku opět přiklopit víčkem, prodloužíte tak intenzitu vůně.
 • Nepokládejte zapálenou svíčku do polic a míst, kde není dostatečný prostor nad jejím plamenem. Vždy pamatujte na to, že čím více knotů svíčka má, tím více „topí“ (tzn. vydává více tepla) a hrozí možnost požáru.
 • Zamezte padání cizích předmětů do rozehřátého vosku (hmyz, zbytky knotu).
 • Chraňte svíčky před průvanem nebo klimatizací.
 • Nikdy nenechávejte svíčku bez dozoru, hlavně jsou-li v blízkosti děti nebo domácí mazlíčci.
 • Abyste si vůni vychutnali naplno, mějte ji zapálenou nejméně 1-2 hodiny, tehdy dochází k optimálnímu hoření a rozptýlení vůně. Vaše první zapálení je velmi důležité. Sójový vosk má tzv. paměť prvního zapálení. Pokud svíčku poprvé necháte zapálenou pouze krátkou dobu může to mít za následek, že svíčka bude hořet pouze v úzkém okruhu - tunelu kolem knotu. Vaše první zapálení svíčky by mělo být dostatečně dlouhé tak, aby se jezírko roztaveného sójového vosku táhlo téměř od okraje k okraji.
Kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
8.12 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  2 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 23.8.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: isilandon
  Katalogové č.: 9294023
  Počet zobrazení: 9x
  Vloženo: 13.2.2018
  Počet udělených: 1x