VRTÁNÍ 1 kamene (z boku)- tj. pro tlusté kameny
Naši slovenští zákazníci mohou provádět bezplatné platby na slovenský účet ve Fio Bance, a.s. v Eurech. A poštovné neplatí již od nákupu nad 70,- EUR.

Vrt je veden z boku kamene. Tento typ vrtání je vhodný zejména pro silnější kameny a silnější kabošony. Naopak pro ploché kameny a kabošony je zcela nevhodný! (většina kabošonů je spíše plochá). nebojte se zeptat, zda ten či onen typ vrtání kámen snese, rádi vám odpovíme.

Z boku se nejčastěji vrtají kameny, které chcete zavěsit na lanko, či na kůži, přičemž na kůži je třeba silnější dírka cca 2.5 mm. Hodí se pro velké tlusťochy, a tromly.

Drobné a obecně malé kamínky nejsou pro 2.5 mm vrtání moc vhodné, neboť to většinou nevydrží. Do objednávky prosím napište jaký průměr vrtání potřebujete.

Cena vrtání se vztahuje pouze na zboží zakoupené u nás. Každý kámen musíme posoudit zda je vůbec vrtatelný. Pokud byste si chtěli nechat provrtat kameny zakoupené u jiných prodejců, kontaktujte nás prosím pro kalkulaci, ale vrtáme i "cizí" kamení :-)

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Úprava:
ostatní
 
Klíčová slova:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
0.43 €
doprava
Poštovné a balné: 3.85 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce3.85 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
  • PayPal

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Saffron
Katalogové č.: 5830565
Počet zobrazení: 386x
Vloženo: 10.12.2014
Počet udělených: 3x