Všechny věci přicházejí skrze naše touhy

Autorský šperk prsten se surovým Iolitem - Cordieritem

- použita kvalitní nerezová ocel

- pájený bezolovnatým cínem s 4 % stříbra

- leštěný a povrchově ošetřen

- velikost kroužku univerzální

- Iolit posiluje korunní čakru

Iolit

Je kámen zasvěcený vizím. Podněcuje k činnosti třetí oko a napomáhá vyvolávání vizuálních představ a schopnosti intuitivního vhledu v okamžiku, kdy jsou jednotlivé čakry navzájem sladěné. Podporuje propojení s vnitřním věděním, používá se při šamanských rituálech a napomáhá při cestách mimo tělo. Během kontaktu s aurálním polem vydává iolit elektrické náboje obnovující energii pole a udržující rovnováhu s vyššími těly. Iolitu se říkalo vodní safír, protože ho měli v oblibě mořeplavci. Tenké polarizační iolitové filtrační čočky používali pro přesnou navigaci. Pomocí nich mohli skrze mlhu či opar vidět slunce i ve dnech, kdy bylo pod mrakem. Iolit byl zasvěcen vikingské bohyni moře Ran a po bezpečném návratu z cesty házeli Vikingové do moře zlato jako daň.Psychologicky napomáhá iolit pochopit a odkrýt  příčiny různých návyků. Současně usnadňuje projevit vlastní osobnost a oprostit se od očekávání ostatních. Na duševní úrovni pročišťuje iolit staré myšlenkové vzorce. Iolitu se říká kámen čarodějnic a zvyšuje psychické i kouzelné síly. Má význam při práci s představami a při posvátných obřadech bohyní.V citovém životě odhaluje nesoulad v osobních vztazích. Jelikož podněcuje k tomu, aby každý jedinec převzal zodpovědnost sám za sebe, pomáhá překonat závislost na partnerovi.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Velikost:
univerzální
Styl:
elegantní
,
romantický
Určení:
ženy
Materiál:
nerezová ocel
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 5.26 €
Platba předem
Česká pošta - psaní cenné5.26 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Ričizhor
Katalogové č.: 8908783
Počet zobrazení: 48x
Vloženo: 9.10.2017
Počet udělených: 2x
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím