\"zlaté písky\" karneol a křišťál \"Gold sand\"

Na výrobu této sady byly použity kuličky přírodního krásně zbarveného karneolu o průměru 8mm, fasetovaný křišťál "Gold sand" a drobné korálky pokoveného hematitu. náušnicové komponenty jsou z chirurgické ocele Náramek je navlečen na pružném silikovnovém lanku o délce 19 cm.

Karneol

Léčebné využití: předchází kožním onemocněním, zastavuje krvácení z nosu a pomáhá při všech nemocech spojených s krví, univerzální ochrana zdraví, dodává sílu a vitalitu, zvyšuje plodnost, léčí frigiditu a impotenci, artritidu, revmatismus, kosti a šlachy, mírní neurózy a deprese.

Je to stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu nejen při podnikání, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť, rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, posiluje astrální vidění, navozuje klidný spánek a zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu.

Křišťál

Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich léčivé vlastnosti! Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny. Zde byla použita varianta křišťálu někdy nazývaná „gold sand“, tedy zlatý písek. Krásný efekt tvoří v něm obsažené částečky železa.

Očista a nabíjení: Čistíme pod proudem vody několik minut nebo v misce s vodou do rána. Nabíjíme na přímém slunci dlouho a co nejčastěji.

Náramek i náušnice k Vám dorazí očištěny ve vodách Žlebského vodopádu u Hanušovic a následně nabit. Protože se ale při manipulaci a balení šperku nedokážu kontaktu s kameny zcela vyhnout a protože by na kameny svému nositeli sahat neměl vůbec nikdo, doporučuji si šperk před jeho nošením očistit a nabít.

Pokud je to jen trochu možné, alespoň občas doporučuji očistu v živých vodách, jako jsou studánky či potůčky.

Ať přináší radost!

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
hematit
,
karneol
,
křišťál
Styl:
elegantní
,
městský
Určení:
ženy
Materiál:
chirurgická ocel
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
16.25 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 2 dnů * K odeslání: 14.12.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 2 dnů od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Jelenka
  Katalogové č.: 9287615
  Počet zobrazení: 11x
  Vloženo: 11.2.2018
  Počet udělených: 10x