Zrzečka - autorská hračka

Kočička z autorské kolekce "Zavináčů" je originální variací motivu obejmutí, který u dětí rozvíjí sociální dovednosti a jemnou motoriku (vkládání drobností do kapes, zapínání na suchý zip).

Kočičí máma ve svém kožíšku-kabátku uschová chlupaté koťátko. Kotě je součástí hračky. Do kapsiček se vejdou další hračky, které dítě ve svém pokoji nalezne a s fantazií sobě vlastní při hraní uplatní. Kočka má v hlavě uschované chrastítko.

Kolekce "Zavináčů" nese národní ocenění "Správná hračka - vybráno odborníky".


Kočička je šitá v kombinaci flízu a bavlny. Obličej je vytvořen strojovou a ruční výšivkou. Kabátek se zapíná jednoduše na suchý zip, takže manipulaci zvládne i malé batole. Tělíčko je podšito vrstvou rouna. 

Výplň tvoří kvalitní duté silanizované vlákno a PES rouno. Veškerý materiál je zdravotně nezávadný a pochází z atestovaných zdrojů.

 

Na této hračce jsem zúročila mnohaleté zkušenosti z mé domovské dílny Šapitó (certifikované hračky pro kojence). Tato hračka nemá atesty Zkušebního ústavu, takže nemohu napsat doporučení pro věkovou skupinu dětí nejmenších, ale z vlastní bohaté zkušenosti vím, že si s hračkou hezky pohrály i děti kojeneckého věku. Hračka neobsahuje žádné drobné detaily, které by hrozily udušení dítěte (obličej vyšitý, suchý zip).

Původní návrh i provedení. Děkuji, že respektujete autorskou práci.

 

Rozměry: svinutý 29x12 cm

Údržba: prát ve svinutém tvaru v automatické pračce max. na 30°C, nežehlit.

Od 1.srpna 2017 zvyšuji ceny všech hraček o 20% (náklady na výrobu a plné OSVČ). Chcete-li hračku za staré ceny, neváhejte. Děkuji za přízeň.
Kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Břichopas toys
Katalogové č.: 2890708
Počet zobrazení: 590x
Vloženo: 21.7.2012
Počet udělených: 85x