Profil uživatele
ZK originals
Prodávající
Třebíč
Registrace: 29.1.2019

Firma ZK originals vznikla v roce 2016 jako logické pokračování naší předešlé činnosti. Od roku 1975 jsem se začal zabývat papírovým modelářstvím. K této činnosti přibylo modelářství plastikové, letecké a později lodní se zaměřením na modely historických plachetnic. Se stavbou modelů plachetnic mi začala pomáhat moje žena a náš společný koníček se stal naší profesí. Na zakázku stavíme modely historických plachetnic. Z nápadu našeho kamaráda vytvořit něco výjimečného a originálního, vznikly první prototypy celodřevěných luxusních pouzder a obalů na mobilní telefony, které si rychle našly svoje zákazníky a příznivce. K těmto pouzdrům a obalům postupně přidáváme další originální výrobky ze dřeva a pryskyřice. Kombinace těchto materiálů nás inspirovala k vývoji a výrobě originálních nástěnných hodin a dalších výrobků.

Chcete potěšit své blízké či obchodní partnery zajímavým a originálním dárkem? Nebo chcete prezentovat sebe či svojí firmu vlastním a výjimečným způsobem? Naše dřevěná pouzdra a obaly na mobilní telefony s vlastním originálním designem jsou ideálním řešením. Vyrobíme Vám dřevěné pouzdro nebo obal přesně na míru Vašeho mobilního telefonu. Můžete vyjádřit své kreativní nápady či svoji osobnost. Materiály použité na pouzdra a obaly jsou dřevo, kůže, samet a kovové galvanizované magnety. Měkké uložení mobilního telefonu v pouzdře zajišťuje kvalitní bavlněný samet v mnoha odstínech, například bordó, vínové, černé, či hnědé. Do různých barvených variatn moříme i dřevo. Nejoblíbenější odstíny jsou palisandr, ořech, černá, červené dřevo nebo tmavý dub. K různým odstínům dřeva volíme odpovídající odstíny kůže. Používáme velice kvalitní hovězí a vepřové barvené usně. Váš nápis, firemní logo, fotografii nebo jiný grafický návrh umístíme na přední díl obalu nebo pouzdra.

Náš sortiment výrobků s použitím dřeva a pryskyřice jsme rozšířili o výrobu originálních nástěnných hodin. Na hodiny používáme různé druhy dřevin, jakou jsou dub, buk, borovice, smrk nebo ořech. K těmto dřevinám volíme různé odstíny pryskyřice. Speciálními pigmenty tónujeme pryskyřici do ostínů červené, modré, zelené, žluté, kouřové či fialové. Do směsi je též možné přidat třpytivé metalické prášky či prášky luminiscenční (svítivé). Hodiny jsou osazeny kvalintími strojky Quartz. Vzhledem k tomu, že ciferník nemá čísla, je možné strojkem otočit a zákazník si může sám zvolit v jaké pozici bude dvanáctka. Každé z vyrobených hodin jsou jedinečný originál. Neexistují dva stejné kusy. Kompozice dřeva pryskyři - ce a barevného provedení je též vždy jedninečná a originální. Na přání zákazníka a po osobní konzultaci zalijeme do prysky - řice různé motivy od fotografií přes různé grafické motivy až po firemní loga, takže naše hodiny plní fuknci praktickou, funkci originálního designového prvku v domácnosti nebo skvělého dárku či prezetnaci firmy.

Způsob dopravy
Česká pošta, PPL.
Obchodní podmínky

Objednávka

Po potvrzení objednávky, zboží vyrobíme, připravíme a po připsání platby na náš účet zasíláme na Vámi uvedenou adresu. Zboží odesíláme, do 14 pracovních dnů po připsání platby.

Menší zásilky odesíláme Českou poštou, objemější zboží PPL, možný je i osobní odběr v TřebíčiObchodní podmínky

Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u firmy ZK originals. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího.

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.I. Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení objednávky informován e-mailem na adresu, kterou

    uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.II. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno        (zakázková výroba).III. Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystaven daňový doklad, který zároveň slouží      jako záruční list.

2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním nebo nevhodným        používáním.IV. Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním            předání je možná platba v hotovosti.

2. Zboží je odesíláno Českou poštou, popř. PPL. Případné poškození během přepravy je          nutno řešit s příslušným pracovníkem České pošty, nebo pracovníkem PPL. Osobní              převzetí je možné po dohodě v Třebíči.

3. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 14 pracovních dnů od připsání platby        na účet. V případě osobního odběru proběhne předání na místě.Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. 04. 2019Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím