Profil uživatele
ŽLUTÁ CEDULE
Prodávající
Velešovice
Registrace: 20.3.2019

Různé druhy čepiček a motýlků, to je naše gusto!

Baretky, bekovky a všechny další hučky, všemožné materiály, vzory a střihy. Snažíme se, aby si každý přišel na své. :-))

Hučky i motýlky vyrábíme společně doma, snažíme se vybírat ty nejlepší materiály a nebo využít oblečení, které už nikdo nenosí a dát mu další šanci.

 

 

 

Způsob dopravy
Doprava: Česká pošta – doporučený balík 70,-Kč
Obchodní podmínky

Informace k výrobkům:

Výrobky v určitém designu vyrábíme vždy jen v několika kusech. Po domluvě Vám můžeme zhotovit i výrobky v jiném materiálu, barvě či velikosti. K motýlkům je možné vyrobit i kapesníček do klopy. Motýlka nebo kapesníček Vám rádi vyrobíme i z Vaší látky (cca 45x30cm). Je ale nutná předchozí domluva (ne všechny typy látek jsou k výrobě vhodné)

Výrobky, které jsou skladem, odesíláme do tří dnů po obdržení platby, výrobky na zakázku odesíláme cca do 14ti dnů po obdržení platby, pokud není u zboží uvedena delší doba. Barvy na fotkách nemusí přesně odpovídat skutečnosti.

Doprava a platba:

Doprava: Česká pošta – doporučený balík 70,-Kč

Platba: předem na účetObchodní podmínky prodejce „Žlutá cedule“

Nela Jedounková, Velešovice 141, 68301, IČ 08894388


1. Úvodní ustanovení

1.Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Žlutá cedule prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/zluta-cedule.

3. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (zboží vyrobené dle přání zákazníka na zakázku v nestandardní velikosti, barvě či designu apod.)

3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (e-mailem).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez známek způsobených užíváním, neprané. Pokud bylo objednáno v dárkové krabičce, musí být vráceno i s nepoškozenou krabičkou. Jinak musí být zboží vráceno ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním. Postup reklamace:

a) po předchozí písemné domluvě zašle zákazník reklamované zboží spolu s kopií nákupního dokladu (faktury) zpět na adresu prodejce

b) v reklamaci je zákazník povinen uvést i podrobný popis reklamované vady zboží

c) dopravu reklamovaného zboží hradí zákazník, reklamované zboží nelze prodejci zaslat na dobírku

d) k reklamaci nesplňující podmínky v uvedených bodech a-c) nebude prodejcem přihlíženo

e) po obdržení reklamovaného zboží spolu s kopií faktury posoudí prodejce reklamované zboží s ohledem na vady namítané zákazníkem a určí jakým způsobem bude reklamace vyřízena

5. Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

5. Dodací podmínky

1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby a případném vyhotovení, pokud se jedná o zboží šité/upravované na přání zákazníka.

2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka nebo doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.2.2020


Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
868689
9.3.2020 Máme první pánské bekovky! Mrkněte na ně ❤
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím