Profil uživatele
zuz-anna
Zuzana Gajdošová | prodávající
Rosice u Brna
Registrace: 27.4.2010

Jablko červené

Oděvy, především ženy, též děti i muži skrytě, které se vyznačují jednoduchými liniemi, mnohdy rafinovanými detaily, hravostí, pohodlností, přirozeností i určitou extravagantností. 

Harmonizační šperky, náramky, náhrdelníky z drahých kamínků navlékám. Krásně doplní váš zevnějšek, ale především, jsou mocnými spojenci na našich osobních cestách, jež disponují léčivou, harmonizující silou, podporují, ochraňují svého nositele, otvírají brány do světů nehmotných a to vše ku pochopení bytí tu, nasměrují vás.

Malba. Obrazy krajin vnitřních. Malovaní, především akrylem, je pro mě radostí, součástí mé osoby, která vypráví v barvách. Miluji barvy, jejich konzistenci, jejich míchání, prolínání, vrstvení, jejich možnosti, které uchopuji po svém. Vznikají tak čistě malby akrylem, nebo malby kolážového typu, kdy barvy doplňuji s různými materiály.

 

 

 Miluju tě!

Velkou výzvou, ctí a radostí mi je šít na jeden z nejkrásnějších dnů, na den svatební. Velmi si vážím každé zkušenosti s šitím šatů na svatbu, nejen pro nevěsty, ale také s šitím pánských košil. Tato práce mě posouvá neúprosně vpřed, je velmi obohacující v mnoha směrech a já jsem tak schopna svoji tvorbu dělat lépe a lépe. Děkuji vám a děkuji za krásné fotky. S úctou, pokorou a láskou.

 

 

 

 

Miluju tě!

 Vaše Zuzana 

 

Respektujte autorství a nekopírujte prosím. Děkuji.

 

 

Zboží ve slevě a slevových akcích nelze vracet ani vyměňovat.

Děkuji za pochopení.

Miluju tě!

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Papírová obálka, služba Česká pošta - doporučeně či balík do ruky, expedice do 2. -5. dnů, dle časových možností. Možnost osobního odběru dle domluvy na naši adrese či je možné setkání se v BRNĚ. Faktury jsou ke stažení u vašich objednávek.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
748378
15.9.2018 Malba harmonizující korunní centrum : https://www.fler.cz/zbozi...

https://www.youtube.com/w...

Krásný čas♥
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.