Tohoto tvůrčího prodejce naleznete na Fler.cz pod přezdívkou Zoo. Rozhovor s ní mi natolik vyrazil dech, že se ještě teď vzpamatovávám z té "divoké jízdy na horské dráze" a nyní vlastně ani nevím, co dodat. Snad jen se pořádně připoutat a ... jedemééééé!

Řekni nám něco o sobě...

Je mi 30let, jsem žena v domácnosti, mám husté lesklé vlasy, zářivě bílé zuby a velmi, velmi tenký pas. Mým zaměstnáním je péče o manžela, péče o domácnost a péče o sebe. Dále se také úspěšně věnuji žehlení, vaření a charitativní činnosti. Mám jednu kouzelnou dceru, dvě kočky a jednoho rozkošného vychovaného pséka.

Co jsi vyrobila jako první věc, když jsi začala tvořit?

Řekla bych, že se jednalo o houskové knedlíky a bylo to z období počátku mého manželství. Byly brilantní a od tenisové rakety se výborně odrážely.Prozraď nám, ze kterých materiálů nejraději vyrábíš
Nejraději vytvářím vzdušné zámky. Z ničeho vytvořit něco ? to je pro mě výzva.

Kterou z kreativních technik nejvíce obdivuješ?
Kreativní techniku neobdivuji žádnou. Každou se můžete naučit v místním večerním kurzu. Obdivuji talent a myšlení ? myšlenku. To se za deset večerů v KC nenaučíte.

Řekni nám tvé tři oblíbené knihy, filmy a internetové stránky...
Kromě kuchařek, příruček pro praktické ženy v domácnosti a sladkých románků v červené kůži, snad jen Barevný koníček, který ovlivnil celý můj život (psáno 13ti bodovou bodonkou ? pozn. autora). Z kinematografie pak moje stálice Příští stanice Ráj, protože důslednost je strašák malých duší...
A www. stránky?
http://modrany.evangnet.cz/
http://flickr.com/photos/littlebirds/

Co bys poradila ostatním tvůrcům, kteří umisťují své zboží na Fler.cz?
Tak zaprve jim moc radit nechci, protože jsou konkurence a za druhé (pokus o seriozni odpověd ? pozn. autora) ? důležité je být odlišný, a to pokud možno nápady.
Díky malému trhu s materiálem u nás, často můžete zboží vystavené na fleru přisoudit kterémukoli tvůrci tamtéž. Je neosobní, bez nápadu a velmi se opakující. Důležité je zavést si ?svou? značku a přicházet s novými věcmi jako první. Snažit se o neotřelé kombinace a nápady, které jaou však nositelné a užitelné.

Jaké funkce se ti na Fler.cz líbí a které bys ráda používala v budoucnosti?
Na Fleru se mi nejvíc líbí Admin. A co se týče funkcí, tak bych ráda do budoucna používala funkci ředitelky pro krásu, estetiku a obličejovou gymnastiku.

Jak propaguješ své zboží?

Své zboží nijak nepropaguji. Svoje šperky dělám vlastně proto, že si v běžných obchodech nevyberu a tak si svou představu raději zrealizuji sama ? to je pro mě i měřítko na moje zboží : musí se především líbit mě a já jsem náročný zákazník!

Jak si představuješ svůj život za deset let?
Mým přání do budoucna je věnovat se rodině a budovat světový mír. Případně mít pořád svůj vlastní chrup a pevné poprsí.

Děkujeme za rozhovor.