Profil uživatele
Mufinka
Prodávající
Žďár nad Sázavou
Registrace: 6.8.2008

*AKTUÁLNĚ*

Od 25. května 2014 se na chvíli se svojí tvorbou odmlčím. Snad to nebude na moc dlouho, už teď se mi stýská :-) Končí krásných 6 let vysokoškolských a začíná ten "velký" život... S lehkým šimráním v břiše a otevřeným srdcem čekám, co mi přinese za nové momenty, zkušenosti, zážitky a především za nové lidi...

Děkuji za vaši přízeň, které se mi celých 6 let působení zde na fleru od vás všech dostávalo. Díky za slova chvály, potěšení, za všechny brože, které se mohly rozlétnou do různých koutů ČR a pár i o něco dále. Jsem za to všechno opravdu vděčná!

***********************************************************

Místo, kde ze snů vznikají šperky.

Doma, na cestách, v posteli, za stolem, sama, s nejbližšími, v tichu, s hudbou, ale hlavně s láskou v srdci a pokorou k tak jednoduchému a přitom skvělému materiálu, jako je nerezový drát.

Moje ruce musí pořád pracovat...

 

Všechny nápady jsou z mé hlavy, prosím, nekopírujte je! Nic nepřinese větší radost, než si vymyslet a hlavně zrealizovat vlastní nápad. I když bývá cesta někdy mnoho metrů drátu dlouhá, plná bolavých bříšek prstů a pořezání od drátu, výsledná radost za to stojí. O to se přece ochudit nechcete ;-)

Pro delší životnost šperků doporučuji navštívit můj blog a přečíst si tipy na jejich údržbu.

 

    Jmenuji se Martina. Už od dětství jsem si přála být lékařkou...A tou jsem se také v r. 2014 stala. Mám ráda svoji práci, jen mi bere i příliš mnoho z mého volného času, který bych ráda věnovala tvorbě. Začátky jsou náročné, proto doufám, že zase někdy...tady...jednou..."Motýlkování" mi neskutečně chybí, ale nechci sedět na dvou židlích...

    Tvorba mě provází celý můj život- je to radost, relaxace, terapie. Tak krásný pocit, když vám pod rukami vzniká něco hmatatelného. Sním, koukám kolem sebe, zavírám oči a představuji si... Beru do ruky kleště- výbavou nářadí trumfnu kdejakého muže- prsty začnou odtáčet smyčky drátu ze špulky a v hlavě už mám obrázek, jak bude motýlek či vážka vypadat. Ne vždy svoji představu dodržím, o to větší napětí je celý proces tvorby. Napjatě sleduji dílo, vznikající mi pod rukama, někdy snad ani nedýchám?! Nakonec začistit konce drátků, připevnit zapínání...Položím si motýlka na bříška prstů, pozoruji ho, natáčím ve světle, chytám paprsky do broušených korálků a usmívám se...:-)

    Buďte tedy vítání v mém malém světě. Jsem vděčná za každý komentář, potěšení a samozřejmě za všechny nákupy, díky kterým mě posouváte dál a dál a můžu si žít svůj malý sen :-)

Malé video se mnou můžete vidět zde. (třetí reportáž)

TVORBA NA PŘÁNÍ

Tvorba na přání je možná. Ne vždy mám ale dostatek času, abych Vám přání splnila, proto, prosím, sledujte aktuální informaci v horní části profilu.

Jsem otevřená novým nápadům a výzvám, ale nežádejte mne, prosím, o kopie. O zcela přesné kopie prodaných broží, ale hlavně o kopie jiných tvůrců. Moje tvorba je svobodná, nesvázaná, neměla bych z toho radost :-)

Pokud se Vám zalíbí šperk z prodaného zboží, můžeme se domluvit na podobném. Vše je ruční práce, takže takové dílko za kopii nepovažuji, každá nově vznikla brož je jiná od těch předešlých, nejsem stroj :-) Některé šperky- především náušnice- mohou vznikat ve více kusech, k drobným šperkům se občas vracím, ale opět, každý kousek je trochu jiný a něčím jedinečný.

U velkých zakázek je nejprve potřeba uhradit zálohu, především u takových, co jsou "šité" na míru.

REKLAMACE

V případě vady na zboží nezpůsobené špatným užíváním (čtete tipy na údržbu v blogu) lze zboží reklamovat. Při jakékoliv události tohoto druhu mne, prosím, ihned kontaktujte a domluvíme se na dalším postupu.

FAKTURACE

Fakturu k Vaší objednávce si můžete stáhnout u každé objednávky, generuji po přijetí. Tištěnou verzi zasílám pouze na vyžádání! Šetříme tak naše lesy.

Fler není jenom prodejní prostor, je to živá komunita, díky které jsem poznala mnoho skvělých a šikovných lidí, kde je mi dobře, kam chodím často a ráda pro potěšení očí i duše.

S mnoha tvůrci jsem se již seznámila osobně, někteří z nich se stali mými přáteli a moc ráda Vám je zde představím.

Na prvním místě je to moje osobní květinářka Catchii, dobrosrdečná a stále usměvavá žena! Její náušničky mi v uších kvetou velmi často a jsou pravidelně obdivovány okolím. Nádherná pečlivá práce! ;-)

A taky milá Brida, se kterou se potkáváme na stánku na prodejních akcích a je to vždycky strašně fajn :-) Bez námořnických korálí si již nedovedu představit svoje léto!

Dále zbožňuji a obdivuji:

Katku Smu a její skvělý drátovaný svět...

Helíska a kouzelnou stříbrnou zahradu...

Gabulčiny hřejivé barevné doplňky, které velmi ráda nosím...

Puntíka a celou jeho (její ;-)) tvorbu včetně Pointy a skvělý humor, který do výrobků vnáší...

Meriem- moji milou kolegyni, krásnou ženu, co maluje na dřevo...

Makču a její kouzelný pohled na svět...

Hedu, porcelánovou kouzelnici a jejího Karla, který mi často sedává na klopě...

Oui-oui a porcelánové dortíčky, kterými si ráda oslazuji život...

KikiBike a nejúžasnější kabelky (na tu osudovou teprve čekám, zato šatičkami se již pyšním!)

Lusindu a dokonalé ženské šatičky, které mají čestné místo v mém šatníku...

aleale s barevným sklem, které již několikrát "prozářilo" moje motýlky...

mi.ui, při pohledu na jejíž tvorbu se tají dech a každičký kousek chytne za srdce...

terinelu, u které to hýří nejen barvami, ale i originálními kombinacemi...

Eire a šperky, nad kterými se tají dech...

a spoustu dalších, které najdete v mých oblíbených!

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou do 7 dnů po obdržení platby.V ceně poštovného je i balné, při nákupu více kusů platíte jen jedno poštovné. Pro zákazníky ze Slovenska a jiných zemí mám zřízený eurový účet u banky Fio. Je možné domluvit se na osobním odběru- Žďár nad Sázavou a Brno.

Obchodní podmínky

Milí zákazníci,

v souvislosti se změnami v občanském zákoníku, který je platný od 1.1.2014 si Vás dovoluji upozornit na tyto obchodní podmínky týkající se především vrácení zboží.

Zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dní od doručení.

Pokud se pro tuto možnost rozhodnete, na vlastní náklady, prosím, odešlete zboží na zpětnou adresu uvedenou u objednávky.

Zboží musí být doručeno do 14 dnů od převzetí, nepoškozené, dostatečně zabalené proti poničení při přepravě a včetně dárkových krabiček.

Po obržení zboží a zkontrolování jeho neporušenosti Vám obratem vrátím peníze předem domluveným způsobem v hodnotě zboží.

Děkuji za pochopení.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
347029
11.1.2015 Moji milí, tvůrčí pauza se trochu protáhla... Nová práce si žádá hodně sil...Věřím v brzký návrat, tolik se mi po tvorbě stýská...Všechno dobré do nového roku. Z celého srdce, Martina
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.