Momentálně nepřijímám žádné objednávky na zakázkovou výrobu. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
kakou
Prodávající
Bořitov
Registrace: 28.1.2009

 

Dobrý den.

 vítáme Vás u Kakou - ve světě, kde boříme hranice toho co ještě jde, ve světě plném barev a zvířátek.

 Nyní u Kakou najdete převážně náušnice z polymerové hmoty. 

 Každý kus je originál (nedělám přesné kopie svých výrobků) a je třeba s tím počítat. 

 Pokud budete chtít vyměnit náušnice za hypoalergenní, napište mi prosím zprávu. U některých výrobků tato změna není možná. 

 Ke každému zboží je přiložen návod k použití. Na zboží se vztahuje záruka na výrobní vady. Nevztahuje se na nešetrné zacházení nebo zacházení v rozporu s návodem k použití. Může se stát, že  nebudete se zbožím spokojeni - neváhejte mě ihned kontaktovat.  Dle nových pravidel máte  nárok na vrácení zboží do 14 dnů, na vrácení plné částky máte nárok pouze v případě, že zboží se vrátí neporušené, nenošené a kompletní.

 Prosím čtěte důležité informace: 

 Pokud je u výrobku napsáno doba dodání - 3 a více dnů, počítá se doba od přijetí platby na účet, a je potřeba s tím počítat, i když se snažím zaplacené zakázky vybavit co nejdříve, v letních měsících se nedostanu k výrobě tak často. Zboží nevyrábím dopředu z důvodu velkého počtu stornovaných objednávek. 

 Na dobírku nezasílám. Po velmi špatných  zkušenostech, kdy jsem platila dobírky ze  svého a pak se mi vracely, již tuto formu úhrady nepodporuji. Neberte si  to prosím osobně. Pokud nechcete platit předem, je  možné vložit peníze z pošty na účet, nebo zaplatit složenkou. Děkuji za pochopení.

 Zboží zasílám Českou poštou, většinou v nepravidelné dny, maximálně 2x týdně. Pokud se nejedná o balík, je zboží druhý den u Vás. 

 Objednávka, která nebude  do 14 dnů od objednání uhrazena, bude stornována. Pokud napíšete, ráda Vám s platbou počkám.  Děkuji, že jste si vybrali můj obchůdek a věřím, že  budete spokojeni :)

                                                                                 Kakou

 

Tento úžasný banner mi na míru vytvořila Angel Cat

 

Způsob dopravy
Standartně mám výši poštovného 50Kč. Pokud částka přesáhne 500Kč - posílám jako pojištěný balíček za 80 korun. Proto prosím počítejte, že se výše poštovného může u vaší objednávky změnit v závislosti na tom, kolik kusů a čeho objednáte. Náušnice dávám do pevné dárkové krabičky. Pro zákazníky ze Slovenska mám zřízený FIO účet. Kontaktujte mě vnitřní poštou.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
543324
5.9.2016 Bývám tu velmi zřídka. Na zprávy reaguji se zpožděním. Děkuji za pochopení.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.