ASTROMÓDA je poměrně nová a neznámá disciplína.

Poučí nás o tom, jak nám náš vlastní horoskop může napomoci při oblékání.
Abychom zaujali, byli krásní a nepřehlédnutelní a hlavně, abychom se cítili ve své kůži.

Základní pravidla ASTROMÓDY naleznete ZDE.
Již jsme si prošli astromódu pro Berana, Býka, Blížence, Raka, Lva, Panny.

Dnes je na řadě znamení VÁHY (22.9.-23.10.)


 


Váhy jsou kardinální vzdušné znamení. Lze ho přirovnat k dobře vyladěnému dechovému nástroji, vydávajícímu působivou hudbu v perfektní harmonii. Vzduch je dechem života a spolu s kardinální polohou je metaforou pro uvádění idejí do života. Váhy spíše konají než přemýšlejí, ačkoliv mohou dlouho přemýšlet o situaci, než se rozhodnou a své rozhodnutí realizují.

Fyzický vzhled
Lidé vyjadřující fyzické charakteristiky typické pro znamení Vah se nesnadno popisují, protože nemají žádné typické charakteristiky, snad kromě důlků. Mají ve zvyku každé ráno trávit čas rozhodováním, co si vzít na sebe, a mění své oblečení během dne, pokud je k tomu příležitost. Mají příjemný výraz obličeje, a to i když se zlobí, mohou mít důlek na bradě, na tváři nebo pod kolenem, mají okouzlující úsměv.


A proto vám v klubu Dílnička na sny  můžeme pro váhy nabídnout opravdu hodně. Navíc si tyto poklady můžete u nás zakoupit se zajímavou slevou. Proto neváhejte a vstupte, budeme si Vás hýčkat. 


Aby se váhy dobře cítily:

               
         

   
   
  
 


   

----------------------------------------------------------------------------------------------
Pro domácí pohodu ve stylu VÁHY:

  

   

   

 

  

 

--------------------------------------------------------------------------------
Pro tvořivé VÁHY:

  

 

Tento výběr jsme pro vás připravili v klubu Dílnička na sny Neváhejte a vstupte, budeme si Vás hýčkat. Nabízíme slevy na toto i další zboží, novinky od vybraných prodejců budete mít z první ruky. Můžete si s námi zasoutěžit o krásné ceny z tomboly. A něco dalšího, třeba i na Vaše přání, můžeme vymyslet. Jsme hlavy otevřené novým vizím a nápadům.

 

CHARAKTERISTIKA VÁHY
Snad aby učinili radost názvu svého znamení, jsou lidé narození ve znamení Vah většinou rozvážní, vyvážení a harmoničtí. V každém případě dřív než se odváží, rozvažují. Je možné, že se v jejich středu najde zbrklejší jedinec, ale to bývá opravdu vzácná výjimka. Tito lidé jsou upřímní, poctiví a slušní a ze všeho nejméně snášejí hlučné, neomalené nebo vulgární jednání a chování. U lidí narozených v tomto znamení se projevuje výrazné estetické cítění spolu s uměleckým nadáním a je lhostejné, pro který z oborů umělecké činnosti se rozhodnou; pro každý budou přínosem. Pokud z nich nebudou přímo aktivní umělci, projeví svůj vkus ve všem, čemu se budou věnovat. Jsou to lidé šikovní, pilní, inteligentní a podnikaví.

S těmito lidmi se jedná velice příjemně a i když si někdy dávají čas na rozhodování, vrhají se do díla s nadšením, pokud shledají, že jde o zajímavý i výnosný úkol. Jejich nároky jsou dost vysoké, protože znají hodnotu své práce, žádají správné ocenění.

Tito lidé se zdají pevní a rozhodní, ale za maskou stability zastírají své vnitřní nejistoty. Nejsou náladoví ani neupřímní, ale dovedou propadat pochybnostem, ať už vlastním nebo takovým, které si nechali vsugerovat druhými. V takových případech jsou nespolehliví, ale nedá se jim přisuzovat zlý úmysl. Přes jejich vnitřní nejistoty až rozháranost, jsou to lidé s nesmírným citem pro spravedlnost a v tomto ohledu jsou skálopevní. Jakkoli si nejsou jistí sami sebou, druhé dovedou hodnotit naprosto přesně, správně a s pochopením. Považují za svou povinnost obrušovat hrany rozdílných stanovisek, zmírňovat rozdíly a zabránit bezpráví. V každém společenském seskupení jsou lidi narození v tomto znamení velmi oblíbeni, protože dovedou nenásilně urovnat každý spor a tím stmelit lidi k práci i zábavě. Svým vystupováním i vkusným oblečením udávají tón a každý v jejich blízkosti se zastydí za vlastní nedostatky a nedbalost, které se pro příště vystříhá.

V roli nadřízených se chovají demokraticky a vyžadují spolupráci spíš než podřízenost. Jejich klid, rozvaha a spravedlnost ukazuje, že je možné soužití na úrovni a jejich svérázný smysl pro humor dává té úrovni správné koření.

 

 Známé osobnosti narozené ve znamení vah:  

Rudolf Hrušínský st., Rudolf Hrušínský ml., Vladimír Remek, Ondřej Havelka, Václav Havel, Emil Holub, Jaroslav Ježek, Brigitte Bardotová, Sarah Bernhardtová, Jimmy Carter, Michael Douglas, Dwight Eisenhower, George Gershwin, John Lennon, Vladimír Menšík, Luciano Pavarotti, Bruce Springsteen, Sting, Margaret Thatcherová, Oscar Wilde 

 

JAK BYDLÍ VÁHY

Váhy vyžadují dokonalost – od sebe, svého okolí i místa, kde bydlí. Interiéry Vah mají punc originality, ale především kvality. Prvojakostní materiály, umělecká díla, designové doplňky zakoupené přímo od výtvarníků či orientální vzory a materiály, svíčky a vůně – to vše je pro Váhy důležité, každý jednotlivý kus je originál za který toto hvězdné znamení neváhá utratit velké sumy. Váhy mají také skvělé estetické cítění a aranžérský talent. Umístí všechno tak, aby jedinečně vyniklo. Těžké závěsy, krajkové záclony, orientální květinové vzory nebo plyš je rovněž jejich vyjádřením pohodlí a luxusního odpočinku. Pro tento účel se toto znamení rádo obklopuje tlumenými světly v podobě různých dekoračních lamp. Nezbytností je rovněž šatna s velkým zrcadlem, kde se Váhy mohou zkrášlit. Vůně orientu a květin jsou jejich doménou. Milují mořskou zeleň, tyrkysové odstíny, vše nachově rudé, teplé, měkké, pohodlné a osobité.