Fler Fler MAG Hlavní strana

EmiT: Vo všeobecnosti je inšpirácia

Daleko za vodou, v zemi zelených kopců a těžkých mraků, tráví klidné noční hodiny kováním, drátováním a tvořením. EmiT se šperkařině věnuje už přes 20 let a pod rukama mu vznikají skutečně unikátní kousky... číst článek »
Přátelé ruční tvorby a handmade výrobků se v letošním říjnu buď uběhají, nebo budou mít hodně těžké rozhodování. Takový nášup Flerjarmarků, řemeslných trhů a výjimečných akcí tu totiž už dlouho nebyl!... číst článek »
Lidé se dělí na dvě skupiny. První skupina má všechny úkoly, poznámky a fotky v telefonu, neschovává si lístky do kina z prvního rande ani pohledy a přání. A pak je tu ta druhá, “lístečková” skupina s poznámkami... číst článek »
Na holé nožky to už venku dávno není, ale do kalhot se my ženy taky příliš nehrneme. Řešení? Velmi snadné. Punčošky nás nezklamou ani v podzimních dnech. Zahřejí a vy se tak zatím nemusíte vzdávat šatů, sukní ani... číst článek »
Jako malé děti jsme měly se sestrou nad postelí vždycky nějaký obraz. Nejdříve to byly zarámované obrázky z večerníčků. Jeden čas jsme měly nad postelí i nástěnku. Bavilo nás tam dávat vlastní myšlenky a výtvory. U... číst článek »
 
Na venkov původně chtěli jen jezdit - a nakonec v chaloupce v Kojeticích už zůstali. Vybudovali v ní parádní dílnu a Lenka, která dříve pracovala jako baristka, v ní dnes točí a modeluje půvabnou keramiku pod značkou... číst článek »
 
1/572
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--