Fler Fler MAG Hlavní strana

Vytvořte nám záhlaví a podpořte svůj obchod

Pokud alespoň občas zabrousíte na facebookovou stránku Fleru, asi už jste zaznamenali, že každý měsíc její záhlaví zdobí ilustrace nebo obraz od jiného Fler tvůrce. A teď bychom rádi dali možnost vám všem udělat si... číst článek »
Dnes jsem si pro vás připravila návod na náhrdelník, který můžete považovat tak trochu za kouzelný amulet. Pampeliškové chmýří ve skleněné baňce vám možná splní tajná přání ... a pokud ne, rozhodně k vám alespoň... číst článek »
Všechny místní výtvory jsou krásné, některé jsou i praktické a některé… některé i léčí! Všechny tři kategorie se potkávají v tvorbě Lettuce. Svůj volný čas tráví s výhledem do krajiny a s rukama v hlíně,... číst článek »
Vítejte u dalšího dílu o medvídcích a ne jen těch plyšových. Po delší odmlce pokračujeme v našem medvídkovém seriálu. Náš medvídek již kouká na svět, má kukadla správné velikosti a správně umístěná. A k tomu,... číst článek »
 
Od hřebíků a kovářských základů, které ho učil už děda, zběhnul ke kovanému umění. Ačkoliv není sochař, kreativita mu tedy rozhodně nechybí a jeho stylizované skulptury poznáte na první dobrou. Pojďte se s námi... číst článek »
 
Svět je plný věcí, které už z různých důvodů neslouží původnímu účelu. Vyhodit je by ale byla škoda, a tak Denisa Bartošová v každém čísle časopisu Kreativ vymyslí, co by se z nich dalo vykouzlit hezkého... číst článek »
1/499
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--