Fler Fler MAG Hlavní strana

Šperkohrátky hledají osobnost

Náš svět je plný lidí různého významu. Někteří se ale do našich myslí zapíšou nesmazatelným písmem. A pokud se takto zapíšou do povědomí většímu množství lidí, stávají se z nich známé osobnosti. I knižní,... číst článek »
Za jihočeskou značkou kabelek Kita.Kita stojí moc milá švadlena Jitka. Stejně jako mnoha jiným, i jí se díky Fleru podařilo splnit si sen a svůj koníček přetvořit na skutečné zaměstnání. Své barevné kabelky, každou... číst článek »
No tak začátek je velmi jednoduchý - osloví vás milá zákaznice (píšu sice zákaznice, protože je to u mne častější, ale samozřejmě s milým zákazníkem to probíhá obdobně ;)) a sdělí vám, že potřebuje strašně... číst článek »
Film Tanec s vlky jsem poprvé viděla v kině tak někdy v prváku na střední a pamatuji si, že jsem z toho byla tak trochu ohromená. Měla jsem docela načtené Mayovky, takže mi to bylo blízké, Divoký západ, dobrodružství v... číst článek »
Vím, že pojem ledovec zná nejspíš každý, ale trocha osvěty na začátek nikomu určitě neuškodí. :-) Ledovce jsou ohromné pozůstatky doby ledové, které se vyskytují na všech kontinentech, s výjimkou Austrálie. Díky... číst článek »
Někdy potřebujeme prací rukama kompenzovat sezení u počítače, odvést myšlenky do té kreativnější půlky mozku, nebo dokonce utéct před nepříjemnou realitou. Všichni na Fleru to znáte. Navíc každý druh tvorby má svou... číst článek »
1/471
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--