Fler Fler MAG Hlavní strana

S citem pro detail: Brýle jako překvapivě zábavný doplněk

Pro někoho nezbytná součást každodenní reality, pro jiného svěží způsob, jak vyladit svoji osobitou image. Brýle však byly ještě na počátku 20. století všeobecně ve společnosti vnímány spíše jako veskrze... číst článek »
Takových pěkných věcí se najde v přírodě. Šišky, trávy, ořechy, šípky, kamínky, ulity, lístky, ani nejdou všechny vyjmenovat. Zkusily jsme tři z nich použít jiným způsobem, než je jen položit na poličku. Tak... číst článek »
„Víly vily věnce…“, něco vám to říká, že? Zvláště ty z pampelišek jsou hodně oblíbené a na učení techniky asi nejvhodnější. I když už pampelišky odkvetly, louky, lesy i pole jsou plné jiných krásných... číst článek »
Sní o keramické dílničce, i o tom, že v budoucnu vytáhne zpod postele znovu pletací stroj. Zatím její srdce, hlavu i ruce ale zaměstnávají sušené květy. drahuska56 vykouzlí z přírodnin dekorace, věnce a v některé... číst článek »
Hurá! Srpen ožívá i akcemi, na kterých potkáte naše tvůrce naživo. Dnes pro vás máme pozvánky na ty nejaktivnější. Užijte si léto s Flerem ve všech podobách! :) KVĚTINOVÝ DEN v Sázavském klášteře neděle 14. srpna... číst článek »
Přestože trendy neustále kmitají, denim je už řadu dekád považován za spolehlivého a stylového parťáka. Odolný, chic materiál se navíc hodí do každého ročního období a zaručeně poškádlí vaši kreativitu. Nechte se... číst článek »
1/531
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--