Fler Fler MAG Móda

Vesta nebo kardigan? To je, oč tu běží!

S úderem podzimních dní se nám pozvolna začíná proměňovat také náš šatník. Outfity z tenkých, lehounkých materiálů je nejlepší na chvíli uspat - přišel čas hřejivých podzimních modelů! Naprosto přirozeně... číst článek »
Košile je většinou vnímána jako základní stavební prvek business outfitu každého gentlemana. Vzhledem k silně progresivnímu tónu, jenž bezesporu současná móda udává, se košile pohodlně usadila také v dámských... číst článek »
Pořekadlo o tom, že šaty dělají člověka, provází lidstvo již po mnoho staletí. I dnes by se dalo přetavit na větu: Ukažte mi své šaty a já vám řeknu, kde pracujete. Především business sféra je velmi úzce spjata... číst článek »
Sebevyjádření jdoucí ruku v ruce s naší osobností už dnes není problém obléknout do správně padnoucí autenticity. Do karet nám přitom mohou hrát nespoutané tóny znějící z ruchu ulice. Slyšíte? Vklouzněte do víru... číst článek »
Mezi módními experty se stále neochvějně drží názor, že nejstylovějším šperkem pro ženy jsou boty na pořádně vysokém podpatku. Vysoké podpatky umocňují dámskou siluetu, prodlužují nožky a jsou od nepaměti... číst článek »
Tak jako malíř zachycuje na čistá plátna tok svých nápadů, tak i my z podobného principu vycházíme v módě. Místo plátna však do hry zapojujeme naše těla. A protože pro nás v redakci konfekční velikost není... číst článek »
1/20
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--