Fler Fler MAG Móda

Neposlušné tenisky já mám (a jsou z Fleru!)

Conversky, Vans, botasky, sneakers nebo kecky? Mnoho názvů, podob, ale jeden stejný účel. Babí léto je v plném rozpuku a letos se zdá o něco šťavnatější. Podzimní obutí proto ještě můžeme nechat odpočívat a užít si... číst článek »
S nástupem podzimu se mění nejen listí, ale i kousky v šatníku. Culottes, které kombinují šarm sukně a praktičnost kalhot, rozhodně ale není třeba na podzim uklízet. Hodí se totiž nejen do letního parna, a díky stylové... číst článek »
Císař v pohádce si myslel, že jedny šaty nestačí a nakonec skončil úplně bez nich. Mít si z čeho vybírat je určitě skvělé. Na druhou stranu, skříň přecpaná oblečením, kdy se dobrá polovina smutně krčí v rohu,... číst článek »
Cestování nám otevírá oči a servíruje před nás fascinující obzory, zážitky a především požitky. Souhlasíte? A máte už sbaleno? Možná už jen čekáte, až se na vás zaculí správný okamžik. Až přijde, čapněte... číst článek »
Tak dlouho jsme vyhlíželi pořádné letní dny, až k nám zavítaly nefalšované tropy. Dny, kdy je nebe blankytně modré bez jediného obláčku a nezhoupne se ani jeden lísteček na stromě, bychom patrně chtěli trávit u vody.... číst článek »
Pestré barvy v dokonalé symbióze s lehce divokým přírodním dekorem si oblíbili už ve starověké antice. Největší boom ovšem pestré látky zažily v 60. letech minulého století, kdy batikované oblečky nosily květinové... číst článek »
1/28
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--