Fler Fler MAG Móda

Vrstvení je opět v kurzu

Chvíle třeskutých mrazů by pravděpodobně většina z nás chtěla okázale ignorovat nebo dokonce vyškrtnout z ročních období. Zdá se, že čas, kdy se nám chlad začíná drze vkrádat pod lem spodniček, je ideální k tomu... číst článek »
Široké kalhoty s „nekonečným“ počtem kapes patřily k hlavním fashion hvězdám doprovázejícím své majitele především v 90. letech 20. století. S nástupem nového století však byly praktické kapsy nahrazeny... číst článek »
Kousek, který v žádném případě nedovolí, aby naše těla svíral chlad, se v našich šatnících sám dlouho neohřeje, přesto mu nelze upřít, že je to zkrátka spolehlivý parťák do nepohody. Zákonitě jej však vytahujeme... číst článek »
Už jediný letmý pohled na tento materiál stačí k tomu, abychom jej chtěli zařadit spíše do šuplíčku s nápisem retro. Možná za všechno může fakt, že si manšestr svoji hlavní roli střihl především v 70. a 80.... číst článek »
Kombinace malé výšky spolu s křehkou tělesnou konstitucí vám nejspíše nezaručí přímý vstup na mola světových přehlídek, přesto se však nemusíte vzdát módního stylu! Jsme přesvědčeni, že lze do půvabu obléknout... číst článek »
Drobná francouzská dáma, v jejímž nitru sídlila nezdolně pevná vůle, víra v lepší zítřky, ale především talent, kterým si podmanila svět (minimálně ten módní). Nahlédněte s námi za oponu životního příběhu... číst článek »
1/25
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--