Fler Fler MAG Pozvánky

Kam za Fler tvůrci v září?

Ještě zítra můžete vyrazit na FlerMarket Konopáč a pak už se mrkneme, jaké trhy a jarmarky s Fler tvůrci nás čekají v září. Opava, Prostějov a Frýdek-Místek opět v nákupních centrech, Olomouc na Dolním náměstí, v... číst článek »
V druhé polovině srpna se můžete vydat hned na několik akcí, na kterých prodávají i Fler tvůrci. A kdyby se náhodou vrátily tropické teploty, pozveme vás (pro někoho možná překvapivě) také do obchoďáků. Zchladit se... číst článek »
Přerov, Olomouc či oblíbená Svatoanenská pouť v Žirči. To jsou naše červencové tipy pro vás. Kam se za našimi tvůrci na svých prázdninových toulkách vydáte vy? Flerjarmark v Přerově úterý 11. - středa 12. července... číst článek »
Určitě za sebou máte krásný víkend plný zajímavých akcí a zážitků, sluníčko se činilo. :) A tak vám hned začerstva přidáme tipy, kdy a kde můžete vidět i své oblíbené Fler tvůrce o víkendech červnových. A nejen... číst článek »
Tak povídejte, užili jste si dubnové trhy a setkávání s našimi tvůrci naživo? Zítra vás čeká ještě Vrchlabský jarní Flerjarmark (od 9 do 16 hodin na náměstí Míru) a pak už hurá do měsíce lásky. :) Ani květen se... číst článek »
Ideální cestou byste se mezi všemi Flerjarmarky, které ještě v dubnu proběhnou, přemisťovali autem více než 9 hodin a ujeli byste přitom 800 kilometrů. Ještěže je jich tento měsíc tolik a každý si tak může na ose... číst článek »
1/44
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--