Fler Fler MAG Pozvánky

Sázava, Olomouc, Česká Skalice a Konopáč - to je srpen s Fler tvůrci

Hurá! Srpen ožívá i akcemi, na kterých potkáte naše tvůrce naživo. Dnes pro vás máme pozvánky na ty nejaktivnější. Užijte si léto s Flerem ve všech podobách! :) KVĚTINOVÝ DEN v Sázavském klášteře neděle 14. srpna... číst článek »
Všimli jste si, že Fler má i svůj kalendář podporovaných akcí? Můžete si tak pro tipy na akce, kde potkáte Fler tvůrce naživo, chodit nezávisle na pozvánkách ve Fler Magazínu. ;) Každopádně dnes pro vás máme informace... číst článek »
Olomouc (hned dvakrát), Vlašim, Duchcov, Šumperk, Kolín a Lanškroun. Ať už je akce spojená se svátky města, oslavou výročí nebo třeba loutkovým divadlem, můžete si být jistí jednou zásadní věcí. Na každé z nich se... číst článek »
Přeladili jsme do růžovofialové! Jak uvidíte v pozvánce, jaro a květy  vše kolem nás zcela ovládly, a to i "obyčejné" pozvánky na akce. Jenže ty naše jsou ne-o-by-čej-né. Nesou vám totiž Fler tvůrce naživo. A že si... číst článek »
Většina Flerjarmarků a venkovních akcí v dubnu je letos spojena s oslavou jara a Velikonoc. Co jsme tak nahlédli do nabídky Fler tvůrců, přinesou vám nejen krásné jarní dekorace, ale i spoustu užitečných výrobků v... číst článek »
Březen už bude co do setkávání naživo mnohem živější! Neseme vám ty nejčerstvější informace k trhům, kde se virtuální svět Fleru mění v živá přátelství. ♥ FlerMarket Pardubice - kongresové centrum neděle 13.... číst článek »
1/41
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--