Fler Fler MAG Pozvánky

Červencoví Mohykáni na Flerjarmarcích

Skoro to vypadá, že střídavé počasí, nejistota v dění a možná i únava organizátorů nepřejí letním Flerjarmarkům. Snad bude v srpnu situace lepší, každopádně jsme rádi a moc rádi podporujeme slovem i finančním... číst článek »
Máme radost, další Flerjarmarky a trhy se objevují jak houby po dešti a všichni si tak konečně užijeme Fler tvůrce naživo :) Domov řemeslné výstavě poskytne na celé tři měsíce vlašimský zámek. Za prodejci a... číst článek »
Moc jsme nevěřili, že se podaří nějakou klubovou akci naživo uspořádat už v květnu, ale je to tu! První dvě vlaštovičky se uvelebily v Praze 9 a v Mnichově Hradišti, tak se nechte pozvat a hlavně, strhnout tou atmosférou... číst článek »
Rychlost, s jakou se mění současná opatření, nedávala ještě minulý týden nikomu z nás naději, že bychom přeci jen mohli zpropagovat a pozvat vás na nějaké adventní trhy s Fler tvůrci. Moc dobře víme, jak se... číst článek »
Původně jsme vás dnes chtěli pozvat na celou řadu krásných a tradičních podzimních Flerjarmarků, ale s opatřeními, která padají shůry, nám padají také akce Fler tvůrců jedna za druhou :-(. A vůbec se není čemu divit.... číst článek »
Nezdá se vám, že to letos nějak utíká?? Za chvilku otevřeme dveře září a cobydup tu budou... no, ale nepředbíhejme. Ještě si dosyta užijeme babí léto a s ním spoustu krásných venkovních akcí s Fler tvůrci. Flérové... číst článek »
1/39
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--