Fler Fler MAG Blog

Stínadla a Rychlé šípy

My, kdo jsme jejich příběhy četli v dětství (a často tajně pod peřinou), na ně nezapomeneme. Jsou to příběhy, které v nás zůstaly. Zůstaly v našich srdcích. Je to stále kus dětství v nás. Touha po dobrodružství,... číst článek »
Deváté narozeniny, to už jsou skoro kulatiny. A tak je Fler už "skorokulatý" a hodlá si to užít s vámi všemi! Pojďte si tipnout, jak se nám náš společný bumbrlíček rozrostl, a my vám na oplátku rozdáme tři dárky.... číst článek »
A je to tady! Je 10. února a Fler opět slaví narozeniny, tentokrát už osmé. Všechno nejlepší Flere a hodně úspěchů a radosti vám všem! Utíká to všechno jako voda. Vzpomínáte někdo na rok 2008 a jak Fler začínal?... číst článek »
Fler se pravidelně umisťuje v první desítce ankety Křišťálová Lupa, což nás moc těší. Letošní 10. ročník nám ale přichystal velké překvapení. Fler se poprvé za desetiletou historii soutěže (a sedmiletou historii... číst článek »
Je tu někdo narozený 10. února? V tom případě vám přejeme vše nejlepší! My ostatní jen tiše závidíme, protože máte narozeniny v úplně stejný den jako Fler. A to určitě znamená něco moc šťastného! :) Fler se... číst článek »
Všechno nejlepší, všechno nejlepší, všechno nejlepší vám všem! Zase je to tady. Ten okamžik, kdy si ve Fler týmu uvědomíme, že je tu 10. únor, den, kdy se Fler narodil. Jako každý rok je to ideální okamžik se trochu... číst článek »
1/5
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--