Fler Fler MAG Fler byznys

Jak vytěžit předvánoční sezónu na maximum? Pomůžeme vám!

Sotva skončily prázdniny, a my už strašíme Vánocemi? Není ještě moc brzo? Věřte, že pro Fler prodejce brzo není. Pokud chcete využít nejdůležitější prodejní sezónu roku naplno, je nejvyšší čas začít se na ni... číst článek »
Již jsme vás o tom informovali, ale pro jistotu znovu upozorňujeme na podvodníky, kteří se, bohužel, nevyhýbají ani Fleru. V poslední době se zde v obrovském množství objevují falešné profily s velmi zaměnitelnými názvy,... číst článek »
Jakou radu byste dali začínajícím tvůrcům na Fleru? - ptáme se už několik let na konci každého rozhovoru v rubrice Osobnosti tvůrců, kterým se na Fleru podařilo vybudovat úspěšný obchod. Po přečtení stovek odpovědí... číst článek »
Plánovaná akce Fler Offline v rámci veletrhu FOR KIDS se v letošním roce nakonec pro malý zájem prodejců neuskuteční. Původní článek: Fler dostal neodolatelnou nabídku: můžeme celou jednu halu v rámci veletrhu FOR KIDS... číst článek »
Vyrábíte, ale neprodáváte. Proč? S největší pravděpodobností prodáváte nesprávným lidem. A to i přesto, že spadají do vaší cílové skupiny. Jakto? Prodáváte totiž příliš brzy. Máme pro vás pár konkrétních... číst článek »
Vážení prodejci. Jak jste se jistě již ke konci loňského roku doslechli, od letošního ledna platí pro provozovatele platforem, na kterých můžete prodávat své zboží (služby ad.), nová oznamovací povinnost v rámci... číst článek »
1/44
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--