Fler Fler MAG Fler byznys

Hodinová mzda výtvarníka aneb hodnota originálu

(Nejspíše smyšlený, ale přesto poučný) příběh o Picassově ubrouskové kresbě: Pablo Picasso seděl u stolečku pařížské kavárny a popíjel kávu. Všimla si ho procházející žena, která slavného umělce ihned poznala.... číst článek »
Nezávislá tvorba bude vždycky stát víc peněz než produkt z velkovýroby. Pokud se nějakému malému tvůrci podaří, aby to bylo naopak, tak všechna čest, ale je to otázka toho, jakou na svých výrobcích má marži a jak je... číst článek »
Stránka O vás je důležitá. Protože vaše produkty už potenciální zákazník viděl, líbí se mu, je nalomený ke koupi a buď ho zajímá, kdo za tvorbou stojí nebo se chce o svém rozhodnutí ubezpečit. A tak si ověřuje, že... číst článek »
Co nesmí chybět opravdu dobrému produktovému popisku? A jak ho vlastně napsat? V dnešním článku se dozvíte, jakým chybám se při psaní vyhnout, jaký popisek vašeho zákazníka skutečně přesvědčí k nákupu a taky tipy,... číst článek »
Pro začátek se to může zdát jako dost odvážné prohlášení, ale už za chvíli budete vědět proč. A možná se po přečtení tohoto článku budete na svoje výrobky dívat docela novýma očima a úplně změníte způsob,... číst článek »
Zákazník je alfou a omegou vašeho prodeje na Fleru. Kvůli němu jste se rozhodli otevřít si obchod a vypustit svoji tvorbu do světa. Bez něj byste mohli zůstat u tvoření krásných věcí do šuplíku (a to by byla velká... číst článek »
1/42
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--