Fler Fler MAG Fler workshop
 

Předení a barvení vlny: roztočíme vlákna!

"Denně roztáčím svůj kolovrátek. To je můj pomocník, můj partner pro každý den," říká Renata Holková, kterou na Fleru najdete hned pod dvěma přezdívkami: 0negRH a B.eňa. A vy se s ní dnes  naučíte pracovat s... číst článek »
 
Možná to u vás doma dávno voní jehličím, možná jste začali péct. Možná jen letos tiše vzpomínáte a nebo hledíte do budoucna. A možná jste právě zapálili první svíčku na adventním věnci... Blížící se závěr... číst článek »
 
 
Kupujete si cínové šperky? Milujete je? Pak už určitě i díky MAGu rozlišujete, jak jsou kvalitní, a víte, že jejich výroba chce skutečně hafo znalostí, mj. například z chemie. Cínařky se také nesmí bát žhavých,... číst článek »
 
 
Jestli si myslíte, že máte doma hodně látek, pojďte se s námi dnes podívat k Blueprint - Janě Kubínové. A rovnou si pod jejím zkušeným vedením můžete ušít polštářek, do kterého se zavrtáte za dlouhých zimních... číst článek »
 
 
Abyste mohli začít paličkovat, potřebujete především právě tyto tři věci. Paliček ale bude o trochu víc, ideálně tak 10 párů. A také stojánek, nitě a špendlíky, nůžky s ostrou špičkou a co nejmenší háček.... číst článek »
 
 
A od drahých kovů, kterými se bavíme již týden, dnes uděláme malou odbočku a vrátíme se k jinému úžasnému přírodnímu materiálu - hlíně. Keramika má na Fleru skutečně silné zastoupení a mnohým z vás jistě při... číst článek »
 
1/3
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--