Fler Fler MAG Řemeslo

V hledáčku méďa: jak to všechno uchopit

Vítejte u dalšího dílu o medvídcích a ne jen těch plyšových. Po delší odmlce pokračujeme v našem medvídkovém seriálu. Náš medvídek již kouká na svět, má kukadla správné velikosti a správně umístěná. A k tomu,... číst článek »
Vítejte u dalšího dílu našeho nového unikátního seriálu o plyšových medvídcích. Protože se v něm věnujeme skutečně sběratelským hračkám, řekli jsme si v úvodu, co je klasický medvídek a přidali jsme vám navíc... číst článek »
Vítejte u prvního dílu našeho nového unikátního seriálu o plyšových medvídcích! Po úvodním článku o jejich historii dnes přidáme spoustu vyloženě praktických informací a tipů k jejich výrobě od zkušených... číst článek »
Všechny děti si hrají. Je tomu tak, od kdy je světem svět. Ale s čím si hrají nejraději? Možná je to panenka, možná je to autíčko, vláček nebo zvířátko. Stejně si myslím, že všichni milují medvídka. Kluci, holky i... číst článek »
Jednoho větrného dne mi k nohám spadla ulomená větvička s nádherným lišejníkem. Lišejník se mi natolik zalíbil, že jsem se rozhodla vyrobit z něj originální šperk. Představovala jsem si brož, která bude celá pokovená... číst článek »
Vím, že jsem slibovala Paříž a svoji módní přehlídku, ale musím se podělit o nedávné zkušenosti/zážitky a doufám, že pro vás budou inspirací, jak si poradit s nečekaným. Například když se snažíte udělat krásnou... číst článek »
1/29
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--