Fler Fler MAG Řemeslo

Malované kraslice z Broumovska

Dříve se běžně v každé chalupě na Velikonoce obdarovávali koledníci barvenými nebo jinak zdobenými vajíčky. Dnes toto lidové umění u nás udržuje při životě několik málo žen. Jednou z nich je v Polici nad Metují i... číst článek »
V tomto klidném dni, kdy popíjím horkou vodu a pojídám dobroty, jsem se rozhodla podělit se s vámi o proces tvorby autorského barevného linorytu. Ale jak a kdy jsem se k linu vlastně dostala? Představte si, že už když jsem... číst článek »
Vítejte u dalšího dílu o medvídcích a ne jen těch plyšových. Po delší odmlce pokračujeme v našem medvídkovém seriálu. Náš medvídek již kouká na svět, má kukadla správné velikosti a správně umístěná. A k tomu,... číst článek »
Vítejte u dalšího dílu našeho nového unikátního seriálu o plyšových medvídcích. Protože se v něm věnujeme skutečně sběratelským hračkám, řekli jsme si v úvodu, co je klasický medvídek a přidali jsme vám navíc... číst článek »
Vítejte u prvního dílu našeho nového unikátního seriálu o plyšových medvídcích! Po úvodním článku o jejich historii dnes přidáme spoustu vyloženě praktických informací a tipů k jejich výrobě od zkušených... číst článek »
Všechny děti si hrají. Je tomu tak, od kdy je světem svět. Ale s čím si hrají nejraději? Možná je to panenka, možná je to autíčko, vláček nebo zvířátko. Stejně si myslím, že všichni milují medvídka. Kluci, holky i... číst článek »
1/30
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--