Fler Fler MAG Řemeslo

Když se řekne ALPAKA

Alpaka je samozrejme zviera. Áno, to milučké, usmievavé, smiešne hopsajúce. Vo svete priadzí sa však pod pojmom alpaka (alebo alpaca) rozumie priadza vyrobená z vlákien tejto milej lamy alpaky. Má mimoriadne vlastnosti. Foto:... číst článek »
Bludů a mýtů o perlách koluje opravdu hodně. Asi nejrozšířenější mýtus je, že perly se dělí na ty pravé (tím rozumíme ty mořské, kulaté) a říční, to jsou takové ty levné. V tomto článku bych ráda alespoň... číst článek »
Dříve se běžně v každé chalupě na Velikonoce obdarovávali koledníci barvenými nebo jinak zdobenými vajíčky. Dnes toto lidové umění u nás udržuje při životě několik málo žen. Jednou z nich je v Polici nad Metují i... číst článek »
V tomto klidném dni, kdy popíjím horkou vodu a pojídám dobroty, jsem se rozhodla podělit se s vámi o proces tvorby autorského barevného linorytu. Ale jak a kdy jsem se k linu vlastně dostala? Představte si, že už když jsem... číst článek »
Vítejte u dalšího dílu o medvídcích a ne jen těch plyšových. Po delší odmlce pokračujeme v našem medvídkovém seriálu. Náš medvídek již kouká na svět, má kukadla správné velikosti a správně umístěná. A k tomu,... číst článek »
Vítejte u dalšího dílu našeho nového unikátního seriálu o plyšových medvídcích. Protože se v něm věnujeme skutečně sběratelským hračkám, řekli jsme si v úvodu, co je klasický medvídek a přidali jsme vám navíc... číst článek »
1/30
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--