Fler Fler MAG Soutěže

Rostou!

Podzim není jen ze stromů se snášející barevné listí, ranní mlhy a plískanice. Nejsou to jen zablácené boty, dýně a horký čaj. K podzimu patří zejména hojnost hub běžných i roztodivných tvarů a dechberoucích barev.... číst článek »
Jdete rušnou ulicí a potkáváte kolemjdoucí, některé znáte, některé méně a některé neznáte vůbec. Za nějakou chvíli zahlédnete člověka, kterého sice znáte moc dobře, ale ne osobně. Přesto máte nesmírnou radost,... číst článek »
Ač téma naší soutěže bylo Spona, brož či špendlík, brože zvítězily na celé čáře, proto se dnes soustředím pouze na ně. :) Jejich historie se datuje od doby bronzové, kdy se vyskytují první zmínky o této ozdobě.... číst článek »
Ráda brouzdám po Fleru a prohlížím si nové výrobky, i když zrovna nic nepotřebuji. Protože jsem tvořivý a hloubavý člověk, často při pohledu na fotky zboží přemýšlím, jak asi bylo vyrobeno. Máte to také tak?... číst článek »
Nejedno srdce milovníka přírody zaplesá při pohledu na vážku, malý zářivý vrtulníček, který má většina z nás spojený s horkým létem u vody. Vážky, často také přezdívané létající drahokamy, jsou tu s námi... číst článek »
Není zapotřebí, abyste byli vtipní, moudří a rozšafní, protože i to za vás obstarali jiní. Po celé věky pro vás chystali nepřebernou zásobu přísloví, pořekadel, úsloví a konverzačních obratů, takže stačí jen... číst článek »
1/55
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--