Fler Fler MAG Soutěže

Vesmír, kde člověk neznamená nic

S tématem nového Nestejného kola přišla Pepadana. Přiznám se, že mi nejdříve zatrnulo, protože tématem je slovo v poslední době velmi často používané. Slovo, které se rádo zaměňuje za jiné slovo, které se stydíme... číst článek »
Aneb pohlednice z prázdnin Je konec prázdnin a Nestejní zdraví všechny své příznivce v letní soutěži. Další covidové léto, které cestování dvakrát nepřeje, je za námi. Teda, jasně, že je možné se vydat na cesty, ale... číst článek »
"... But it's been no bed of roses, no pleasure cruise..." "Wise man said just walk this way to the dawn of the light ..." "To musím zvládnout sám, na to snad sílu mám, na dveře nápis dám: To musím zvládnout sám."   Hudba je... číst článek »
Když jsem byla malá, visely ve školách, a dost možná ve všech veřejných prostorách obývaných dětmi, obrazy. Žádní krtečkové, sluníčka a mašinky na žlutozelených zdech zdobených květy a jednorožci, lahodící... číst článek »
Přiznávám, jsem ten typ, který, když v knížce čte slova jako „nedala byste si šálek horkého čaje?“, chytne slinu a jde postavit konvici na plotnu. U některých knížek tak dost podstatně stoupne moje spotřeba sypaného... číst článek »
Laik má chilli zafixované jako pálivé koření, se kterým je třeba zacházet jako s šafránem. Papričky obvykle dělí jen na červené a zelené, rozdíly pak nevnímá ani mezi sušenou a čerstvou verzí.  Jako pikantní... číst článek »
1/53
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--