Fler Fler MAG Soutěže

Panteři soutěží: pop-artový plakát dneška

Pop-art se objevil ve výtvarném umění koncem padesátých let dvacátého století. Největšího rozkvětu dosáhl v letech šedesátých. Pop-artové umění zasáhlo několik evropských zemí, zejména Anglii, Francii, Itálii a... číst článek »
Spletité jsou cesty života. Své o tom vědí i členky klubu Fler beadweaving team, které vám nyní poodhalí svá původní i současná zaměstnání a svou cestu k šitému šperku. Současně s tím jsme dostaly volnou ruku k... číst článek »
Altamira, Lascaux, Chauvet. První galerie, první obrazárna. První skuteční lidé. Tak vzdálení a zároveň tak současní. Kdybyste neznali jeskynní malby a uviděli tato díla v galerii, tak byste nezapochybovali o tom, že je... číst článek »
Máte rádi pohádky? A ještě k tomu na pokračování? My ve Fler klubu Šperkovnice ano. Zaujal nás jeden seriál, který jsme ztvárnili pomocí šperků, jak je u nás v klubu zvykem. Uvařte si dobrou kávu nebo čaj, pohodlně se... číst článek »
Zimní příroda obléká svůj bílý šat s nádechem ledové krásy, sněhová přikrývka pokrývá v něžném doteku každý koutek krajiny a vytváří pohádkovou scenérii. Příběh zimy začíná a s ním i tanec třpytivých... číst článek »
Zimní a vánoční čas, to vždycky byl a je čas tajemna, pohádek, vyprávění, krbu a světýlek. Čas na to být spolu v teple a povídat si a vyprávět pohádky. Bylo to tak kdysi dávno u ohně v jeskyni, u kamen v chaloupce a... číst článek »
1/58
předešlá strana
Menu
--