Fler Fler MAG Inspiromat

Věnce pro adventní čas

Patříte k tvořivým duším, které si rády svůj domov zkrášlí vlastnoručně vyrobenou dekorací? Pak je tento článek přesně to pravé pro vás! Předvánoční čas přímo vybízí k výrobě věnců, ideálně těch z... číst článek »
Tvořili jste jako děti rádi figurky z modelíny/plastelíny? Já ano, ale jelikož se většinou nedalo poznat, co jsem vlastně chtěla vytvořit, vše skončilo v různobarevném slepenci. Nešlo tedy o nic, co by stálo za to uchovat... číst článek »
Svíčka je jedním z nejstarších světelných zdrojů a je využívána od pravěku – nejstarší kamenná miska na ztuhlý tuk, nalezená ve Francii, pochází z doby před 17 000 lety. Svíčky znaly i starověké kultury... číst článek »
V tento krásný den hlásím se s posledním dílem série, která měla za úkol probudit ve vás tvořivého ducha. :) Trochu alibisticky bych mohla tvrdit, že to nejlepší nakonec, ale asi by to nebylo úplně objektivní. Posledním... číst článek »
Jsou vaše dny a večery jednotvárné, hledáte něco nového, čím vyplnit čas? Pokud jste se nenašli v prvních dvou technikách našeho tvořivého seriálu, co tak dát šanci té třetí, a tou je ... ...vyšívání Nenechte se... číst článek »
Ve dnech, kdy ulice začínají být čím dál více zahalené do svíravé melancholie, intenzivně prahneme po trošce optimismu. Jistotou jsou dýně, které zaručeně potěší a zachmuřeným dnům dodají jiskru. Skvělé budou... číst článek »
1/34
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--