Fler Fler MAG Inspiromat

Vyplouváme. Loď ahooooooj!

Mílovými kroky se nám blíží letní čas, a to je přímo skvělá zpráva pro všechny milovníky splouvání řek - pohodového sportu, který je u nás velmi populární. Obvykle probíhá tak, že zadák (sedící v kanoi vzadu a... číst článek »
Náš národ by se dal charakterizovat mimo jiné i ochotou k oslavě čehokoliv a kdykoliv :-) a blížící se Den dětí jistě nebude výjimkou. I když se tentokrát nebavíme o míchaných drincích, ale o limonádách a místo do... číst článek »
Stále teplejší léta způsobují vysychání přirozených zdrojů vody nejen pro ptáčky. Nedocenitelnou hodnotu proto mají podle ornitologů zahradní pítka. Kromě ptáků navíc můžou přilákat i další drobné živočichy,... číst článek »
Říkáte si: "No bože, kámen, obyčejný kámen, co s ním." Možná si to ani neuvědomujete, ale kámen je odjakživa nedílnou součástí našich životů. Je jeden z nejstarších stavebních materiálů, v pravěku lidé... číst článek »
Pro někoho nutnost, pro jiného zbytečnost. My se jako vždy držíme názoru, že krásné věci nejsou zbytečné - a manžetové knoflíčky navíc dobře poslouží. Tak co o nich víme a hlavně, umí vám Fler nabídnout takové, po... číst článek »
Pokud nevíte, jak by vám provázek mohl pomoci s úklidem, nechte ho nejdřív projít rukama tvůrců z Fleru. Ti totiž z provazů vyrábějí nádherné a zároveň praktické bytové doplňky. Košíky a ošatky nejrůznějších... číst článek »
1/43
předešlá strana
Menu
--