Fler Fler MAG Osobnosti

Alena Krauseová: Mám ráda jednoduchost, náhodu a chybu

Setkávání s lidmi a jinými náhledy na svět. Alena Krauseová se inspiruje všude kolem, ale právě rozmanité rozhovory, náhody i různorodé požadavky a vkus zákazníků ji posouvají a jsou pro ni výzvou. Náhoda podle ní... číst článek »
Všechny místní výtvory jsou krásné, některé jsou i praktické a některé… některé i léčí! Všechny tři kategorie se potkávají v tvorbě Lettuce. Svůj volný čas tráví s výhledem do krajiny a s rukama v hlíně,... číst článek »
Za vším hledej… kávu. Za velkou částí tvorby by kristina se alespoň jeden hrneček určitě skrývá. :) Tahle máma, grafička a ilustrátorka si ji taky opravdu zaslouží – nudu totiž rozhodně nezná. Když zrovna nenavrhuje... číst článek »
Začalo to v dětství šitím pro panenky. Ze záliby se ale stala vášeň, a z té nakonec i samotné povolání. mushadress se díky dětem vrátila k tomu, co ji lákalo celý život, a dělá to s pečlivostí, láskou a... číst článek »
Přes den dvojnásobná máma… v noci šperkařka a grafička! Ne, není to úvod k novému filmu o superhrdinech. Je to rovnou celý rozhovor s jedním z nich. :) Když se zrovna nevěnuje rodině, vyrábí notasheep nádherné... číst článek »
Šikovní tvůrci jsou tady všichni. Ale jen někteří se mohou chlubit takovou odborností a mezinárodními oceněními jako MAYDA fashion. :) Řemeslo má v genech, nenechala ale nic náhodě a pro jistotu si vystudovala hned tři... číst článek »
1/113
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--