Fler Fler MAG Osobnosti

Ivana Šimková: Dětský svět je pro mne velkou inspirací

Malovaná trička, mikiny, tašky, hodiny, krabičky, housle, malované svatební dekorace… Ale i nástěnné malby v hale Dětské kliniky v Českých Budějovicích i okolních školkách. Že je to na jednoho člověka hodně?... číst článek »
Začínali jako kamarádi, kteří se doma v kuchyni s bruskou z hypermarketu snažili přijít na kloub tajemnému jantaru. Koníček se časem proměnil v řemeslo a z kamarádů se stali manželé tvořící pod značkou Phoenix Amber.... číst článek »
Při přemýšlení, co s volným časem na rodičovské dovolené, se Šárce do cesty připletl starý šicí stroj po babičce. Spojila milované kreslení s šitím, a tak vznikly její první zipové kapsičky s nažehlovanou grafikou... číst článek »
Jako malá hledala suzanah v trávě štěstí. Od hledání čtyřlístků a navlékání korálků na silon se dostala až k výrobě originálních broží s kouzelnými názvy jako Kukadluše, Pobleduše nebo Anděluše. Proč může... číst článek »
Malování, kreslení, modelování… Tvoření doprovází marinak od nepaměti. Když se ale poprvé pustila do drátování kraslic, dopadlo to katastrofou. Přes počáteční neúspěch to nevzdala a drát zkrotila. Teď už ho vozí... číst článek »
Zuzana ze Zualu design se může pyšnit opravdu pestrým uměleckým vzděláním, ke kterému ji vedla její zvídavost a neschopnost se nezlepšovat. Právě během studií náhodou objevila lásku k hliníku a grafice. Dnes se věnuje... číst článek »
1/130
předešlá strana
Menu
--