Fler Fler MAG Osobnosti

ADALI jewelry: Do šperkařského světa jsem se dostala čirou náhodou

Studovala geologii a ke šperkařství se dostala oklikou během burzy kamenů a minerálů. ADALI jewelry má ráda asymetrii a v tvorbě jí pomáhá i její vzdělání. Co ráda při tvoření poslouchá, co ji inspiruje a proč neumí... číst článek »
Šití je pro ni láska, záliba, zábava a na její výtvory budete koukat Jako Zjara. Vlastní střihy propojuje s různými způsoby dekoru a přidává do nich prvky z dalších technik, například výšivku a linoryt. Zbytky látek... číst článek »
30 let práce a 150 plemen v různých provedeních. Milovaná zvířata promítá do své tvorby, ale pořádný zvěřinec má i doma. Mukam se vrhla do modelování, když jako malá objevila na koupališti jíl, a mnoho let u něj... číst článek »
Svojí cestou rodinu překvapila, na Fleru si to ale bez PP STYLE neumíme představit. Jako malá raději hrála fotbal, když ale objevila babiččin šicí stroj, její cesta se stočila neočekávaným směrem. Tatínek ji naučil... číst článek »
Nikdy nevíte, co vám změní život. Třeba výlet do Slavonic! Když městečko, přilehlou Maříž a textilní dílnu Zuzany Krajčovičové navštívila DančaK, byla lapena. Začala šít, šťastnou náhodou poté i plstit a tato... číst článek »
Potkáte ji ve světě mezi verši, scénami filmových mistrů, látkami a párkrát na cestě k ní možná zakopnete o upletený košík, hrnčířský kruh nebo uklouznete po paličkách. Johana z Ateliéru Na Tvrzi žije život... číst článek »
1/122
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--