Fler Fler MAG Handmade Life

Jak se peče štěstí: Vánoční štola

Vanilkové rohlíčky, linecké bohatě promazané marmeládou nebo perníčky jsou klasickými evergreeny každých Vánoc. Přejete si dát letošním zimním svátkům trošku větší jiskru? Přidejte ke svým stálým favoritům... číst článek »
Slovo SWAP jste už určitě někdy slyšeli. Znamená výměnu a obvykle ho potkáte na různých akcích, které doprovází třeba swap (výměna) pokojovek, dětského oblečení, nadbytečných hrníčků z domácností a tak. Na Fleru... číst článek »
Jsou dezerty, které vypadají tak neskutečně, že chvilku nevěříme, že nepochází z pohádky. A pak jsou tady nenápadné, skromné moučníky, jež vypadají zase velice realisticky. Dýňový chlebíček je taková trošku šedá... číst článek »
Venku se šeří, zapaluji svíčku, pohledem ven sleduji poletující listí. Kocour na okně smutným pohledem škemrá: "Pusť mě dovnitř, chci být s tebou a v teple." Ano, ano, podzim je v plném proudu a v klubu Poetika jsme se... číst článek »
14:58, 14:59, 15:00... Start! Zamykám kancelář a pádím domů. Ještěže to mám kousek, jen asi 10 minut. Rychle převléknout, přezout do pohodlnějších bot a vyrazit. Rychle, galanterie zavírá v 16:00. Bavlněná krajka v... číst článek »
Fler a jeho klub Pohádková ilustrace vám a vašim dětem dnes přináší další milou pohádku. Tentokrát ji pro vás napsala Ála Taškárna a je plná krásných tónů a melodií. Přejeme vám příjemné čtení a... číst článek »
1/57
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--