Fler Fler MAG Handmade Life

O čem je měsíc férových cen?

Někdy před dvěma roky jsem si s jednou paní vyměnila pár zpráv ohledně ceny mých látek. Paní mi vyčetla, že látky se stejnými vzory i kvalitou se prodávají za 113–128 Kč/m (já tehdy měla nejdražší popelíny za 450... číst článek »
Vyplnit čas, v němž čekáme na první vločky, není vůbec obtížný úkol. Jednoduše opět vsaďte na pečení a vzpomeňte si na všechny ty vůně u babičky... Hmmm... máte? Tak co kdybychom si tentokrát na překrásné... číst článek »
Další měsíc a další pohádka jen a jen pro vás z Fler klubu Pohádková ilustrace. Tentokrát ji napsala Ála Taškárna a je o velkém přátelství a o toleranci, bez které se neobejde žádné soužití. Starého, hodného... číst článek »
Přinášíme vám další pohádku z dílny Fler klubu Pohádková ilustrace, jejíž autorkou je kamínková StoneJane. Je to pohádka o znesvářených sousedkách a o tom, jak se to dělá, aby byl mezi nimi i v celém domě zase mír.... číst článek »
Každý už někdy se zaujetím pozoroval obsah lednice, ve které se schovávaly nakrojené kousky sýrů, zbytek mléka, pár vajíček a trocha zeleniny vykukující ze spodního šuplíku. Možná jste v takové chvíli urputně... číst článek »
Tahle křehká žena je mou inspirací posledních 20 let, kdy jsem ji poprvé poznala.  Zamilovala jsem se do ní už před mnoha lety, kdy jsem objevila v knihovně knihu, podle níž byl pak natočený film se Salmou Hajek. Od té doby... číst článek »
1/51
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--