Fler Fler MAG Handmade Life

Jak se peče štěstí: Makový koláč se švestkami a drobenkou

Podzim je tu. A jeho čím dál hlasitější volání nás vhání do pohodlí kavárenských křesílek. Možná je to skutečně chladným počasím a možná je za to odpovědný fakt, že k zemitým tónům podzimu prostě patří... číst článek »
Přes celé letošní léto se v Muzeu Podblanicka ve Vlašimském zámku konala výstava s názvem TA UMÍ TO A TEN ZAS TOHLE 2021, kterou pořádal spolek Fakt-um. Krátké povídání o této výstavě si můžete přečíst v... číst článek »
Je to už téměř rok, co na Fleru pravidelně vychází nedělní pohádky od Markéty, které jsou ilustrované Fler tvůrci z klubu Pohádková ilustrace. Pohádky přinesly do našich životů potěšení, relax, snění i poučení... číst článek »
Nový školní rok s sebou přináší nové začátky a nová předsevzetí, která se netýkají hubnutí nebo nalezení lásky, jako ta novoroční, ale spíš dětských slibů dobrých známek a poctivého plnění domácích úkolů.... číst článek »
Uplynul už více než rok od mé poslední houbičkové sady a já jen marně přemýšlím, kam se ten syčák tak rychle ztratil. Houby přišly na svět na jaře během prvního lockdownu. Pamatuji si ty březnové dny roku 2020, kdy... číst článek »
Máme pro vás pokračování článku Jak vznikají nedělní pohádky (1). I v této druhé části se dočtete o příbězích života a tvorby dalších našich flerových ilustrátorek, které se spojily, aby potěšily flerové... číst článek »
1/45
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--