Fler Fler MAG Knihy a média

Denisina výzva z Kreativu: upcyklujte!

Svět je plný věcí, které už z různých důvodů neslouží původnímu účelu. Vyhodit je by ale byla škoda, a tak Denisa Bartošová v každém čísle časopisu Kreativ vymyslí, co by se z nich dalo vykouzlit hezkého... číst článek »
Na korálkovém trhu lze sehnat také korálky, které svítí ve tmě. Obsahují speciální pigment, který po nasvícení baterkou nebo žárovkou svítí i v úplné tmě. Korálky jsou atraktivní i pro vyrábění s dětmi a na... číst článek »
Pokud se kamarádíte s kynutým těstem, tak to dobře znáte, rádo se lepí. K vykrajování vdolků, koblížků nebo třeba koláčků lze použít sklenici nebo třeba hrnek. Ale ouha, občas to nejde dobře vyklepnout, tvoří se... číst článek »
Svět je plný věcí, které už z různých důvodů neslouží původnímu účelu. Vyhodit je by ale byla škoda, a tak Denisa Bartošová v každém čísle vymyslí, co by se z nich dalo vykouzlit hezkého a užitečného.... číst článek »
Papír a pratelný? Je to tak. Tento materiál je udržitelný ve smyslu ekologie, jeho přírodní vlákna jsou biologicky odbouratelná. Je pevný, lehký, připomíná kůži, ale není v něm pranic zvířecího. A ano, dá se i vyprat... číst článek »
Letní číslo časopisu Korálki pod názvem "Jak si řeka zpívá" vám dnes přináší druhý návod: "Chtěla jsem zkusit něco, co by mi připomínalo dovolenou, a tak vznikl mořský korál..." Obtížnost: 1 Materiál a pomůcky:... číst článek »
1/25
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--