Fler Fler MAG Knihy a média

Markétina dílna: patinování skříňky

Dny se prodlužují, jaro se blíží, a tak je tady nový jarní Kreativ! Naše šikovná dekorstylistka spolu se svým manželem zvládne vyrobit a zkrášlit asi všechno. Tak jsme je poprosili, aby do každého čísla připravili... číst článek »
Pokojových rostlin není nikdy dost. Přispívají k pohodové atmosféře, celkové estetice místnosti, dokážou prostor osvěžit a zútulnit. Můžeme se těšit z jejich růstu, odpočinout si od denních starostí při jejich... číst článek »
Růžové barvě zrovna neholduju, ale když jsem se pustila do obláčkového tácu, nějak mi přišly na mysl kokosové kuličky a k těm je taková světlá růžovka myslím úplně ideální. Postup je jednoduchý, z pěkně... číst článek »
Pouštíte na Vánoce lodičkové svíčky z oříšků? Nechte si pár rozpůlených skořápek na výrobu ledních medvědů omotaných šálou, kteří zaručeně rozveselí kytici větviček na slavnostním stole. Pěkně se budou... číst článek »
Moc často se už péefka nedělají, ale je to vysloveně škoda. Vždyť jsou to právě milé maličkosti, které umějí zkrášlit život. V redakci Kreativu jsme si řekly, že by se vám mohlo hodit trochu povzbuzení a návod na... číst článek »
Květiny mají různé tvary, různé barvy, různé vůně a patří neodmyslitelně do našich zahrad i srdcí. Ta ze skleněných korálků sice nevoní, ale zato vás může zdobit po celý den. Jakou barvu bude mít ta vaše?  ... číst článek »
1/29
předešlá strana
Menu
--