Fler Fler MAG Knihy a média

Zlatá hvězda z Korálků

Tato hvězda z nového čísla časopisu Korálki je velmi efektní a přitom jednoduchá na ušití. Korálky na ni se dají zakoupit ve velké škále barev, a tak si můžete hvězdy barevně doladit k další výzdobě. Věříme, že... číst článek »
Některé nápady vznikají za pochodu. Nejprve, že si děti udělají misky z kuliček. Ale brzy se ozval zvonek a sousedovic kluci s velociraptorem na ovládání se stali o hodně zajímavějšími než kus hlíny na stole. Z misky... číst článek »
My víme, že jsou ještě za rohem, ale... :) Nový Kreativ už se věnuje i těm nejkrásnějším svátkům v roce. A určitě si o Vánocích nenecháte ujít pohádku Tři oříšky pro Popelku... Miluje ji i dekorstylistka Markéta... číst článek »
Na keramice je krásné to, že z kusu hlíny vytvoříte funkční nádobu, která při opatrném zacházení a trošce péče vydrží mnoho let a někdy i celé generace. Kromě kuchyňského nádobí a dekorativních kousků do zahrady... číst článek »
Jako asi každý nasbírala Denisa Bartošová do svých šuplíků spoustu drobností, které by se mohly jednou hodit. Když nastal čas se zeptat k čemu, vymyslela něco ze šuplíkových drobností. „Moc si potrpím... číst článek »
Miluji to období, kdy ze sněhu vykouknou první jarní květy, ať už jsou to sněženky, narcisy nebo krokusy v něžných barvách. A tak mě tyhle korálky ve tvaru zvonků a něžné sněhové barvě rozhodně nenechaly chladnou.... číst článek »
1/26
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--