Fler Fler MAG Reportáže

B jako Berlín

Jelikož nám z Brna zavedli novou linku do Berlína, kdy strávíte v sedadle letadla pouhou hodinku času, byl náš podzimní výlet jasná volba. Před pár lety jsme se tam už loučili se svobodou jedné kamarádky a zůstalo mi v... číst článek »
Dostala jsem pozvání od své známé, proděkanky pro pedagogickou činnost Ing. Jindry Porkertové, k návštěvě Technické univerzity v Liberci. Z profesního hlediska se jednalo o nabídku, kterou jsem s radostí a hrdostí přijala.... číst článek »
Murano je "mekkou" všech sklářů světa. A právě zde se tak úzkostlivě střežila tajemství benátského skla... Výhně byly odedávna příčinou mnoha požárů, a proto, aby bylo město uchráněno, byly hutě roku 1292... číst článek »
Uplynulý víkend byl pro celý Fler hodně výjimečný. V Praze se totiž konal Fler Offline - prodejní trh, na kterém se pod hlavičkou Fleru sešlo na 110 Fler prodejců, skoro celý Fler tým a hlavně tisíce usměvavých a milých... číst článek »
Je to pár týdnů, kdy jsme Fler tvůrce oslovili s Velkou velikonoční výzvou - ozdobit obří vejce pro výstavu v Nákupní galerii Myslbek. Zajímá vás, které umělce jsme vybrali a jak si s výzvou poradili? Pak se s námi... číst článek »
Že se v Německu pravidelně koná veletrh Creativeworld, ví určitě každý čtenář Fler MAGazínu - zveme vás na něj již třetím rokem. Že je to pro kreativní ruce skvělá příležitost osahat si nejnovější materiály a... číst článek »
1/3
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--