Fler Fler MAG Reportáže

Fler Offline: Balabenka praskala ve švech!

Uplynulý víkend byl pro celý Fler hodně výjimečný. V Praze se totiž konal Fler Offline - prodejní trh, na kterém se pod hlavičkou Fleru sešlo na 110 Fler prodejců, skoro celý Fler tým a hlavně tisíce usměvavých a milých... číst článek »
Je to pár týdnů, kdy jsme Fler tvůrce oslovili s Velkou velikonoční výzvou - ozdobit obří vejce pro výstavu v Nákupní galerii Myslbek. Zajímá vás, které umělce jsme vybrali a jak si s výzvou poradili? Pak se s námi... číst článek »
 
Naše první setkání naživo už je historií. Jsme rádi, že jste přišli a pobyli s námi. My v týmu jsme pečlivě dokumentovali nejen veřejnou část, ale také brzké ranní přípravy a samozřejmě jsme si na to pozvali i naši... číst článek »
 
 
V sobotu 11. prosince jste na pražském Žižkově mohli díky Setkávání pod věží potkat řadu  zajímavých tvůrců z Fleru. A nejenom potkat - popovídat si s nimi a třeba i nakoupit pod stromeček... číst článek »
 
 
Po jaru je na řadě léto a po jarním karlínském Code:Mode se na romantickém Střeleckém ostrově konalo letní vydání. Nenechte si ujít tvůrce z Fleru podrobené výslechu před kamerou. číst článek »
 
 
Jarní Code:Mode bylo prvním, kde Fler figuroval jako partner. V industriální hale v pražském Karlíně jsme kamerou našli Fler tvůrce, kterých tu byly desítky. A co teprve návštěvníků! číst článek »
 
1/2
předešlá strana
Menu
--