Uplynulý víkend byl pro celý Fler hodně výjimečný. V Praze se totiž konal Fler Offline - prodejní trh, na kterém se pod hlavičkou Fleru sešlo na 110 Fler prodejců, skoro celý Fler tým a hlavně tisíce usměvavých a milých návštěvníků. V bezvadné atmosféře dva dny utekly tak, že jsme nestačili zírat. Pokud jste se nestihli přijít podívat nebo si příjemný víkend chcete připomenout, koukněte na naši videoreportáž a na krásné fotky z akce!

Fler Offline se konal v úžasném prostoru nově zrekonstruované Haly C Balabenka. 110 prodejců tu zaplnilo dvě patra, skoro 2500 m2. Stánky se stavěly už od pátečního odpoledne a některé byly uměleckými díly samy o sobě.

A pak to vypuklo. V sobotu v 10.00 jsme otevřeli a v 11.00 už jsme se báli, že se do haly nevejdeme nebo že na neděli nezůstane žádné zboží. 

Po obědě už opadla první vlna (někteří prodejci se konečně stihli napít nebo si odskočit) a byl konečně klid na pořádné nakupování. A málokdo dokázal odolat. Za chvilku se hala hemžila růžovými taškami s logem Fleru, sáčky plnými nových šperků, placek, hraček, dárečků...

Fler Offline nebyl ale jen o nakupování. Spousta zákazníků si přišla popovídat se svými oblíbenými tvůrci, poznat je osobně a konečně si k jejich avataru přiřadit tvář. A kdo měl štěstí, mohl mezi konverzujícími návštěvníky odchytit i admina, zakladatele Fleru, který si takovou akci nemohl nechat ujít :-)

Obzvlášť menší nakupující zmohly náročné nákupy hraček, tylových sukének a oblečení vůbec. 

Tvůrci se za celý den nezastavili. Až do sedmé hodiny do haly proudili návštěvníci a pořád bylo co dělat. Zasloužená pauza přišla až poté. Někteří tvůrci dokonce ze soboty na neděli prý ještě vyráběli podle toho, o co byl v sobotu zájem nebo co chybělo. Smekáme!

Až v neděli večer se hala zklidnila a konečně měli i sami tvůrci trochu klidu si popovídat, poznat naživo své kolegy a pak se zase rozutéct po celém Česku. Tak snad se tentokrát uvidíme na dalším Fler Offline dříve než za šest let ;-) 

 

P.S. Děkujeme celému týmu Haly C Balabenka za půjčení zbrusu nových prostor a za to, jaké nám Fler fandům připravil bezvadné podmínky! 

 

Za krásné fotky z akce děkujeme HeleněG, Michalu Rušovi, Smu a Báře Smu.