Fler Fler MAG Hlavní strana

Hřejivý luxus ručně upletený

Tlusté pletené ponožky ze zbytků, tedy hrající všemi barvami, stejně strakaté huňaté kousavé svetry, to je moje vzpomínka z dětství na oblečení vytvořené pletacími jehlicemi. :) Ovšem od té doby se doba radikálně... číst článek »
Kamarádky v osobním životě, parťačky v tom profesním. Poppyhead bags měly od začátku jasnou vizi a cestu. Umělecká duše jedné a obchodní zkušenost té druhé šly zkrátka dohromady. Když mají navíc obě ještě stejný... číst článek »
Únorové rozmary počasí nechme stranou - i druhý měsíc v roce je totiž perfektně vhodný k pořádání trhů a venkovních akcí! Únor je navíc dobou masopustů, a tak vás dnes pozveme hned na dva pestré a zábavné: do... číst článek »
Vločka za vločkou poletuje, za ní další a další... A já si říkám, proč takto nebylo o Vánocích? :) Na Štědrý den u nás sníh nebyl, ale pohádek a dětských filmů bylo tolik, že jsem nevěděla, na který se dívat... číst článek »
Hezky vypečené koblihy s otvory uprostřed namáčené do lákavých pestrobarevných polev si zamilovali lidé doslova po celém světě. V 19. století se jim přezdívalo "doughknots" neboli "zauzlované těsto", které přicestovalo... číst článek »
Vytvořila si logo, vrhla se bezhlavě do šití a už se viděla, jak obléká slavné osobnosti a je na billboardech. Dnes má barunkulus zástup věrných zákaznic, se kterými v symbióze nachází klíč k jejich individuální... číst článek »
1/549
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--