Fler Fler MAG Hlavní strana

Allon: Skvělou dvojkou v životě i ve společném tvoření

Láska na celý život. Tu pociťují Allon nejen k tvorbě, ale především k sobě navzájem. :) Tohle manželské duo funguje perfektně v osobním životě, skvěle se ale doplňuje i v dílně. Ona malířka zbožňující... číst článek »
S tématem nového Nestejného kola přišla Pepadana. Přiznám se, že mi nejdříve zatrnulo, protože tématem je slovo v poslední době velmi často používané. Slovo, které se rádo zaměňuje za jiné slovo, které se stydíme... číst článek »
 
Koželužna. Drsné místo, kde se hrubý, surový materiál mění na širokou škálu jemných usní. Jednu z posledních českých rodinných koželužen se značkou Josef Strnad máme i na Fleru, a tak jsme ji rozhodně nemohli s... číst článek »
 
S úderem podzimních dní se nám pozvolna začíná proměňovat také náš šatník. Outfity z tenkých, lehounkých materiálů je nejlepší na chvíli uspat - přišel čas hřejivých podzimních modelů! Naprosto přirozeně... číst článek »
Mnohými nenáviděná, jinými milovaná, v pohádkách ani kolem kurníků není zrovna oblíbenou návštěvnicí, ale má svoje místo jak v přírodě, tak i v mnoha bajkách, pověstech a pohádkách. Je jí přisuzována celá... číst článek »
Setkávání s lidmi a jinými náhledy na svět. Alena Krauseová se inspiruje všude kolem, ale právě rozmanité rozhovory, náhody i různorodé požadavky a vkus zákazníků ji posouvají a jsou pro ni výzvou. Náhoda podle ní... číst článek »
1/501
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--