Fler Fler MAG Hlavní strana

Šperkovnice hyacint

Hyacinty patří mezi první posly jara. Pro svoje bohaté květenství, intenzivní květinovou vůni a pestrou paletu barev zdobí zahrádky, jarní truhlíky, ale neudělá ostudu ani na slavnostně prostřeném stole. Právě tento... číst článek »
Je duben a příroda udělala skok. Ze zimního ladění přímo do rozpuku květů. Jsem tu u pracovního stolu a strom před oknem se proměnil v kytici jabloňových květů. Taková obnova, co na nic nečeká. A na tom stole mi leží... číst článek »
 
Od malička ji to táhlo k šití, ale cestu vyučené dámské krejčové zkřížily bosoboty. Naštěstí :). Ty první ušila KAKU barefoot svému muži ještě na šlapacím stroji. Dnes je schopná vyrobit malou i velkou botu... číst článek »
 
Jaro je ztělesněním zelené barvy. Ale ne jen tak ledajaké, jen té jediné, svěží, která patří právě jen jaru a jejíž barvu mají první zelené výhonky, které nás po zimě vítají. Pravda, letos nás vítají zhruba o... číst článek »
Pop-art se objevil ve výtvarném umění koncem padesátých let dvacátého století. Největšího rozkvětu dosáhl v letech šedesátých. Pop-artové umění zasáhlo několik evropských zemí, zejména Anglii, Francii, Itálii a... číst článek »
Na oblečení už krajky nosíme jenom výjimečně, protože je to nepraktické. V trendu je sem tam kraječka, ale je s nimi práce. Ovšem když použijete krajky kolem sebe v interiéru, můžete si jejich něhu a ženskost... číst článek »
1/591
předešlá strana
Menu
--