Fler Fler MAG Hlavní strana

Zlatá hvězda z Korálků

Tato hvězda z nového čísla časopisu Korálki je velmi efektní a přitom jednoduchá na ušití. Korálky na ni se dají zakoupit ve velké škále barev, a tak si můžete hvězdy barevně doladit k další výzdobě. Věříme, že... číst článek »
Studovala geologii a ke šperkařství se dostala oklikou během burzy kamenů a minerálů. ADALI jewelry má ráda asymetrii a v tvorbě jí pomáhá i její vzdělání. Co ráda při tvoření poslouchá, co ji inspiruje a proč neumí... číst článek »
Vánoční čas otevře již tuto - první adventní - neděli mnoho míst v naší zemi rozsvícením vánočního stromu, otevřením Ježíškovy nebeské kanceláře a také zahájením vánočních řemeslných trhů. Potkáte se na... číst článek »
Někdy před dvěma roky jsem si s jednou paní vyměnila pár zpráv ohledně ceny mých látek. Paní mi vyčetla, že látky se stejnými vzory i kvalitou se prodávají za 113–128 Kč/m (já tehdy měla nejdražší popelíny za 450... číst článek »
 
Příběhy, jaké na Fleru důvěrně známe. Děláte náročnou práci, potřebujete nějaký kreativní koníček, aby se člověk odreagoval, do toho rekonstruujete dům... a najednou je z koníčka vaše nová životní cesta. Kovaný... číst článek »
 
Chvíle třeskutých mrazů by pravděpodobně většina z nás chtěla okázale ignorovat nebo dokonce vyškrtnout z ročních období. Zdá se, že čas, kdy se nám chlad začíná drze vkrádat pod lem spodniček, je ideální k tomu... číst článek »
1/542
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--