Fler Fler MAG Hlavní strana
Šití je pro ni láska, záliba, zábava a na její výtvory budete koukat Jako Zjara. Vlastní střihy propojuje s různými způsoby dekoru a přidává do nich prvky z dalších technik, například výšivku a linoryt. Zbytky látek... číst článek »
Patříte k tvořivým duším, které si rády svůj domov zkrášlí vlastnoručně vyrobenou dekorací? Pak je tento článek přesně to pravé pro vás! Předvánoční čas přímo vybízí k výrobě věnců, ideálně těch z... číst článek »
Vyplnit čas, v němž čekáme na první vločky, není vůbec obtížný úkol. Jednoduše opět vsaďte na pečení a vzpomeňte si na všechny ty vůně u babičky... Hmmm... máte? Tak co kdybychom si tentokrát na překrásné... číst článek »
30 let práce a 150 plemen v různých provedeních. Milovaná zvířata promítá do své tvorby, ale pořádný zvěřinec má i doma. Mukam se vrhla do modelování, když jako malá objevila na koupališti jíl, a mnoho let u něj... číst článek »
Další měsíc a další pohádka jen a jen pro vás z Fler klubu Pohádková ilustrace. Tentokrát ji napsala Ála Taškárna a je o velkém přátelství a o toleranci, bez které se neobejde žádné soužití. Starého, hodného... číst článek »
 
Někdy v dětství, kolem 13 let, se podle časopisů naučila plést, a když už napletla ponožek pro celou rodinu, objevila její dcera Fler. Od té doby zde Babička ovečka prodala už přes 2 tisíce pletených a háčkovaných... číst článek »
 
další strana
2/542
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--