Fler Fler MAG Hlavní strana
Podzim je tu. A jeho čím dál hlasitější volání nás vhání do pohodlí kavárenských křesílek. Možná je to skutečně chladným počasím a možná je za to odpovědný fakt, že k zemitým tónům podzimu prostě patří... číst článek »
Kabátek má pichlavý, schovává se do trávy. Kdo to je? No přece... JEŽEK! :) Myslím, že ježek je takové typické podzimní zvířátko. Kdo z vás někdy neviděl ilustrace ježka, který si v závěji listí nese napíchlé... číst článek »
Pokud alespoň občas zabrousíte na facebookovou stránku Fleru, asi už jste zaznamenali, že každý měsíc její záhlaví zdobí ilustrace nebo obraz od jiného Fler tvůrce. A teď bychom rádi dali možnost vám všem udělat si... číst článek »
Dnes jsem si pro vás připravila návod na náhrdelník, který můžete považovat tak trochu za kouzelný amulet. Pampeliškové chmýří ve skleněné baňce vám možná splní tajná přání ... a pokud ne, rozhodně k vám alespoň... číst článek »
Všechny místní výtvory jsou krásné, některé jsou i praktické a některé… některé i léčí! Všechny tři kategorie se potkávají v tvorbě Lettuce. Svůj volný čas tráví s výhledem do krajiny a s rukama v hlíně,... číst článek »
Vítejte u dalšího dílu o medvídcích a ne jen těch plyšových. Po delší odmlce pokračujeme v našem medvídkovém seriálu. Náš medvídek již kouká na svět, má kukadla správné velikosti a správně umístěná. A k tomu,... číst článek »
další strana
2/501
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--