Po takové trošku nucené pauze jsme opět zpátky na Fleru.

Kvůli změně práce bylo třeba trošku utlumit práci na naší lásce - na Hezkotě. Chvíli to trvalo, než jsme vyřešily všechny nutné náležitosti spojené se znovuzaktivněním živnosti, ale nakonec vše dobře dopadlo a jsme opět zpátky, abychom mohly s láskou tvořit naše výrobky.

A víte, jak ta naše HEZKOTA vlastně vznikla?

Na začátku byly čtyři mladé ženy, pandemie Covidu, pár sklenek vína (nebo spíše lahví, ale kdo by to počítal…) a spousta nevyužitého času stráveného před Netflixem. Pojilo nás přátelství a touha NĚCO tvořit…


Něco krásného, něžného, co udělá radost lidem a zároveň TO bude spojeno s přírodou… udržitelné… Vznikla tak Hezkota – naše myšlenka a životní styl. 

Nejde o tvoření konkrétních produktů – chceme tvořit to, co se nám líbí a dělá nám to radost, a to jen v takovém množství, v jakém nás tvorba ještě baví.

Proto u nás nenajdete mnoho výrobků a na většinu si musíte nějakou chvíli počkat – tvoříme jen ve volném čase a po práci. Pokud nás potkáte fyzicky na jarmarcích a jiných akcích, pravděpodobně u nás uvidíte pokaždé jiné kousky – podle toho, co nás zrovna těší. Zato jsou všechny naše kousky tvořeny opravdu s láskou! ♥
Pro vás! Když si u nás zadáte objednávku, tak my začínáme tvořit a při tom myslíme na vás, jak se vám to bude líbit a jak se těšíte, až k vám balíček dorazí!