Když se práce stane odpočinkem.... To je zřejmě sen každého z nás, aby pro něj práce byla odpočinkem. Nicméně z háčkování se stal v současnosti trend, ačkoli tento druh ručních prací není žádnou novinkou.

A teď již k tomu, proč zde nabízím své produkty. Mnoho žen, matek, manželek se snaží zvýšit rodinný rozpočet pomocí své šikovnosti, ani já nejsem výjimkou. I když nám dneškem svítá na lepší časy díky schválení zvýšení rodičovského příspěvku, stále nemáme vyhráno, dokud tato skutečnost nebude novelizována. Proto se nadále musíme postarat o své finance sami :) 

K háčkování jsem se dostala úplnou náhodou, kdy jsem si řekla na základě nějakého článku v časopise, kde byly různé háčkované produkty, že i já zkusím něco uháčkovat. Po pár dnech jsem zjistila, že to vlastně umím a že mě to baví, navíc si u toho dokážu také odpočinout a každodenní starosti hodit za hlavu. Mám ráda vše hezké a nechci vyrábět jednu věc několikrát a vytvářet tak "kopie", proto každý můj háčkovaný produkt je originálem a to mě na tom baví právě nejvíce. Dělá mi velkou radost, pokud jakýkoli můj výrobek udělá radost někomu dalšímu. Zpočátku jsem vyráběla různé domácí doplňky, pak jsem své milované babičce uháčkovala k jejím 80. narozeninám kabelku, která jí snad udělala radost a kterou aktivně nosí.  

Abych to tedy shrnula...

Je fajn udělat někomu radost a vědět, že se mu líbí něco, co jsem vlastnoručně vyrobila. Škleb s vyplazeným jazykem