HEZKÝ VEČER VÁM VŠEM,

KAŽDÝ DEN SI MÁME DĚLAT MALOU RADOST. ČAS OD ČASU SI MÁME DĚLAT VELKOU RADOST A JEDNOU MĚSÍČNĚ CHCI DĚLAT RADOST JÁ VÁM... KAŽDÝ MĚSÍC PROTO VYBERU ZE VŠECH PŘIJATÝCH OBJEDNÁVEK JEDNOHO Z VÁS, KTERÝ DOSTANE VOŇAVÝ DÁREK V PODOBĚ TŘÍ KOUSKŮ RŮZNÝCH VONNÝCH VOSKŮ DO AROMALAMPY OD YANKEE CANDLE.

YANKEE VOSKY MILUJU. A JAK UŽ NĚKDO DÁVNO NAPSAL, STRAŠNĚ RYCHLE SE NA NICH VYTVÁŘÍ ZÁVISLOST. KOUPÍTE SI JEDEN A UŽ MUSÍTE ZPĚT PRO DALŠÍ A DALŠÍ A... VÝBĚR VŮNÍ JE NEKONEČNÝ A KAŽDÝ MĚSÍC JSOU NA TRHU VŮNĚ NOVÉ.

YANKEE PŘÍBĚH ZAČAL NEVINNĚ TÍM, ŽE JEDEN MALÝ CHLAPEC CHTĚL KOUPIT DÁREK PRO MAMINKU, ALE NEMĚL ANI VINDRU. PROTO VYROBIL ZE SVÝCH VOSKOVEK A PŮJČENÉHO KNOTU SVOJI PRVNÍ SVÍČKU, TU SI ALE KOUPILA SOUSEDKA. ZA UTRŽENÉ PENÍZE NAKOUPIL PARAFIN A ZAČAL VYRÁBĚT... NEJEN, ŽE MĚL SPOUSTY DÁRKŮ V PODOBĚ SVÍČEK, ALE TAKÉ SPOUSTY ZÁKAZNÍKŮ... DNES JE JEN V USA 18 000 OBCHODŮ...

YANKEE VÝROBKY JSOU AUTENTICKÉ, VĚRNÉ PŘEDLOZE, DLOUHOTRVAJÍCÍ A VYSOCE KVALITNÍ... VŮNĚ VZNIKAJÍ Z PŘÍRODNÍCH EXTRAKTŮ A ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ... JSOU VLAJKOVOU LODÍ MEZI SVÍČKAMI.

 

A MĚ NAPROSTO DOSTALY. CHCI DALŠÍ, JSOU ÚŽASNÉ.

 

V LEDNU SOUTĚŽÍME O TYTO VOSKY:

 

VÝHERCE ZVEŘEJNÍM 1.2.2015 ZDE PO 20H.

 

VÝHERCE UŽ ZNÁME:

- https://www.fler.cz/blog/lednova-soutez-zname-viteze-32702 

MĚJTE SE HEZKY, AJDA