Léto už je za dveřmi a tak jsem si dovolila vybrat několik inspirativních tipů tady z fléru ve spojení se šperky aSnilek.

Jak se můžeme zkrášlit, když si vyjdeme třeba na procházku nebo vyrazíme někam na výlet?

 

Co takhle vzít si lněné růžovofialové šaty od "by Caldero" k tomu vínový věneček do vlasů od "lauermannova" a na ruku granátový náramek ode mne :o)

image  image  image

Další možností je vyjít si v pohodlné maxi sukni od "jbha", na ruku citrínový náramek ode mne a přes ramena přehodit boho vestu od "pletárna" :o)

   

Nebo máte raději kalhoty? Potom bych doporučila tyhle od "Dmaniia" a nemusí být jen černé. Barvu si můžete vybrat. Hodit se může i taška od "Desana" a na ruku jako doplněk náramek s howlitem a lávou ode mne :o)

   

Ke kalhotům se hodí i tohle originální tričko od "Anabellka Fashion". Na ruku jako doplněk růženínový náramek s bílou lávou ode mne a ještě bych doporučila růžový pásek od "ZAXI"

   

A pokud raději cestujete autem, pak jsem objevila tenhle skvělý retro set od "strs" - rolák bez rukávů, čelenka a kroužkový pásek. Já bych ještě přidala kožený přívěsek od "ZAXI" a na ruku Cool náramek ode mne :o)

   

Spousta z nás taky ráda bere na procházky svého psího miláčka. V tom případě se můžete spolu krásně vyladit.
"Stellamia obojky" nabízí batůžek k obojku vašeho pejska. Pak by se určitě hodily i sportovní kalhoty od "Dagmalion" a já tentokrát nabízím jako doplněk přívěsek na klíče z minerálů na přání. Jakýkoliv náramek by totiž mohl snadno váš psí kamarád při společné hře přetrhnout :o)

   

Ty pestrobarevné sportovní kalhoty mě zaujaly hned na první pohled a u barev ještě chvíli zůstanu. Tentokrát jsem objevila hedvábný čakrový šál od "Měkoučké hedvábí". K němu se hodí čakrový náramek ode mne a taky taška od "JeBe". Vždyť léto má být barevné :o)

   

K létu také patří pruhy a láska. Triko od "Luxory moda" zahrnuje obojí. A nesmí chybět ani letní slamáček od "modistka Jolana" a jako další doplněk přidávám hedvábný náramek karma z kokosového dřeva.

   

Taky už jste se letně naladili? Mrkáček

 

Děkuji všem jmenovaným za inspiraci a zapůjčení fotografií OK!