Jsem od mala nadšený tvořivec. Jakmile nemůžu něco tvořivého dělat, moje ruce jsou jako na trní. Nevydržím ani chvilku sedět a odpočívat. Jakmile si na chvíli lehnu na gaučík, už se mi v hlavě honí tisíc a jedna myšlenka.......co bych mohla........jak by to mohlo vypadat........jaký detail použít...........prostě jako v úle Smějící se. Proto po pěti miutách vyskočím jako čertík z krabičky a už jsem ve svém tvořivém koutku a něco "kutím".

Jednoznačně mě dostala výroba šperků z polymerových hmot. Tolik nepřeberných možností, jak dodat svému dílku svůj "otisk" a pak svým vlastním šperkem doladit svůj outfit. Co víc si přát? Mrkající Ale moje krabičky s fimem a jinými polymery tu smutně sedí na poličce, protože jsou teď tak trochu na druhé koleji.....Ano, Scrapbooking mě dostal. Nejen, že jsem nefimovala už nevím jak dlouho, ale opravdu moje fimíčko může na 100%  žárlit neb jsem totálně ponořená do nekonečného papírového světa Scrapbookingu.

"Nadšené" scrapbookařky mi jen potvrdí, že je to obrovská závislot. Závislost na možnosti ukázat, co se v člověku skrývá, využít své fantazie a tvořivosti. Vytvářet tak své vlastní projekty či designy. Scrapbooking není jen o papíru. Scrapbooking je opravdu otevřený oceán, kde když se pokaždé ponoříte, objevíte tak něco nového, něco co jste předtím ještě nezkusili. A to mě baví! Člověk může stále růst, zkoušet stále nové věci. Nacházet nové materiály a pomůcky. A hlavně zapojit svou fantazii a pohrávat si s barvami a styly. Je to opravdová láska na první pohled Šlápnul vedle........

A jak jsem já propadla různým směrům Scrapbookingu? Můžete posoudit kousek níže, kde najdete ukázky mého šílenství ze všech možných i nemožných koutů Scrapbooku.

Scrapbookové layouty - jak jinak než většinou s našimi čertíky.......Děti jsou věčné téma na scrapbookové stránky.....

image

image

image

image

Scrapbooková minialbíčka - úžasný dáreček pro své blízké........aneb jak zachytit neopakovatelné zážitky z našich životů........

image

image

image

image

Cardmaking - není nic krásnějšího než vlastnoručně vyrobené přání doplněné vlastními slovy pro naše blízké.....

image

image

image

image

image

 

Všude samé krabičky - ať už koupenému nebo vyrobenému dárku sluší ručně vyrobená krabička či taštička.........

image

image

image

 

Inkousty a razítka - moje malá úchylka, tak to jsou razítka.........vyzkoušejte a už je z rukou nedáte........a tvorbu vlastních backgroundů prostě miluju.......

image

image

image

image

image

image

image

image

Art journal aneb barvy bez hranic - když se chcete vydovádět, určitě vyzkoušejte........nemá to žádné hranice....

image

image

image

image

Jiné dekorace - můžete si vyzdobit svůj domov........nebo opět vyrobit originální dárek........

image

Aneb malé nahlédnutí pod mé stále něco tvořící ruce Mrkající. Jestli vás Scrapbook také chytl, přijďte si se mnou zatvořit na některý scrapbookový kurz u Nemravky. Tento čtvrtek se můžete připojit na čistě Scrapbookový kurzík na Vinohradech.

Materiál, který používám pro své tvoření najdete u Nemravky - materiál. Rády vám s vašimi otázkami poradíme a pomůžeme, když to bude v našich silách Mrkající.

Doufám, že i VY když se pustíte do hlubin Scrapbookingu, tak tam najdete to, co hledáte!


image

Pupi